vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PLATINET microSDHC SECURE DIGITAL + ADAPTER SD 64GB class10

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
551 Kč s DPH

455 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PMMSDX64
Výrobce: Platinet
Záruka: 24 měsíců
PLATINET microSDHC  SECURE DIGITAL + ADAPTER SD 64GB class10
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Platinet microSDXC64GB CLASS 10 + Adaptér SDXC

Tato paměťová karta splňující poslední standardy může být použita v digitálních kamerách, počítačíc, MP3 přehravačích, PDA, smartphone zařízení, tabletů a tiskáren.
Pro náročnější uživatele, SDXC karty nabízejí rychlý přenos a komfort v přenášení většího množství dat.
Karta tohoto typu pasuje do digitálních kamer, tabletů, smartphone a přenosných video kamer. Díky adaptéru pro SDXC se snadno používá se zařízeními podporující SDXC normal.
Karty řady 10 - Nejběžněji doporučovány k ukládání dat při filmování ve vysokém rozlišení, při záznamu více obrazů za sekundu/minutu (burst mode) a často se využívá ve video kamerách, vysoce výkonných tabletech, telefonech apod.

Technické specifikace:
Rozměry: microSDXC
Kapacita: 64GB
Rychlost: Class 10


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PLATINET microSDHC SECURE DIGITAL + ADAPTER SD 64GB class10
Diskuze k produktu: platinet-microsdhc-secure-digital-adapter-sd-64gb-class10 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.