vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Plátno PictureKing 152 x 203 cm - stativ

Kalkulačka splátek CETELEM
16469 Kč s DPH

13611 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Promítací plátna
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PK-MW-152X203
Výrobce: DA-LITE
Záruka: 24 měsíců
Plátno PictureKing 152 x 203 cm - stativ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Matte White Většina povrchů univerzálních projekčních ploch a základní volba v případech, kdy lze ovládat okolní osvětlení. Rovnoměrně přenáší světlo do celého hlediště, přičemž barvy zůstávají jasné a živé s žádnými změnami v odstínech barev.Pozorovací úhel: 50o Zisk: 1.1- odolné stativové plátno, jeho vysoká kvalita umožňuje jeho denní použití- velmi odolný stativ poskytuje plátnu značnou stabilitu- upínací mechanismus zajišťuje stavitelnou výšku projekční plochy v jakékoli poloze- vestavěný patentový zámek umístěný v hrní části stativu zajišťuje pohodlný transport bez nebezpečí uvolnění tubusu a vyrolování projekční plochy- stativ může být pro jeho ochranu proti oprýskávání polepen kobercem


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Plátno PictureKing 152 x 203 cm - stativ
Diskuze k produktu: platno-pictureking-152-x-203-cm-stativ není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nejprodávanější
Odkazy
Sponzorujeme