vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Plotostřih Black&Decker GT6030

Kalkulačka splátek CETELEM
5046 Kč s DPH

4170 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Plotostřih Black&Decker GT6030
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Black and Decker GT6030 je výborným pomocníkem při práci na zahradě a kolem domu! Jedná se o praktické elektrické nůžky na živý plot, se kterými vaše zahrada rozkvete! Vysoce výkonné zahradní nůžky GT6030 neznají odpočinek, takže vám s nimi půjde práce od ruky. Poměrně nízká hmotnost spolu s inovativní měkkou rukojetí činí výrobek značky Black and Decker komfortním a pohodlným. Tento model elektrických nůžek je vhodný zejména pro úpravu, stříhání a zkracování velkých keřů a stromků.

S GT6030 dostane váš živý plot požadovanou výšku, tvar i šířku. Asymetrické dvojčinné nože, které jsou ostré, jako břitva, vám budou perfektně vyhovovat i ve špatně dostupných místech a vždy docílíte dokonalého výsledku. Vsaďte na elektrické nůžky na živý plot od značky Black and Decker, které šetří váš čas, námahu a vždy odvedou práci, se kterou budete nadmíru spokojeni!

Black and Decker GT6030 jsou velice praktickým a inovativním typem zahradních nůžek. Jsou totiž kvalitní, cenově dostupné a vhodný pro každého! Zcela nová konstrukce úchopu a držení přední rukojeti po celém obvodu nůžek zajistí komfort a jednoduchost ovládání. Pohodlný design s přesně vyváženou váhou mezi rukojetí a čepelí splňuje veškerá ergonomická kritéria a potěší vás navíc moderní a zároveň nadčasový design elektrických nůžek Black and Decker.

GT6030 vlastní obouručně ovladatelný spínač, který šetří energii a čas a zabrání nechtěnému spuštění. Oceníte i praktickou příchytku kabelu, což dělá z elektrických nůžek na živý plot bezpečného a nenahraditelného pomocníka při úpravě živých plotů. Pořiďte si kvalitní, přesné, výkonné a pohodlné elektrické nůžky na živý plot Black and Decker GT6030, s nimiž se i ta nejnáročnější práce bude zdát jako hračka!

Výhody elektrických nůžek na živý plot Black and Decker GT6030:

lehké a komfortní ovládání nůžek
vysoký výkon a optimální délka čepele s asymetrickým ostřím pro efektivní a jednoduché stříhání keřů
určeny pro úpravu velkých živých plotů
ergonomický design rukojeti
obouručně ovladatelný spínač – zabraňuje nechtěnému spuštění
praktická příchytka kabelu – zvyšuje bezpečnost při práci


Počet volnoběžných zdvihů 1400 ot/min
Rozestup nožů 30 mm
Délka čepele 60 cm
Příkon 650 W
Hmotnost 4.75 Kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Plotostřih Black&Decker GT6030
Diskuze k produktu: plotostrih-blackdecker-gt6030 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.