vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Plustek OpticSlim 1180

Kalkulačka splátek CETELEM
6169 Kč s DPH

5098 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: Plustek Technology
Váha: 4,32
Záruka: 24 měsíců
Plustek OpticSlim 1180
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Plustek OpticSlim 1180 je skener velikosti A3, určený pro vysoce kvalitní skenování výtvarných děl, fotek, zápisníků, genealogických výzkumů, novin, historických dokumentů a dalších dokumentů až do rozměru 297 x 431,8 mm (A3). OpticSlim 1180 zahrnuje čtyři tlačítka pro ovládaní jedním stisknutím pro zjednodušení a automatizaci nejběžnějších skenovacích funkcí (např. skenování, OCR, PDF a e-mail). Přiložený software zahrnuje nástroje pro zpracování obrazu, správu dokumentů, vytváření PDF, vysoce přesné optické rozpoznávání znaků (OCR) a ovladač TWAIN. Tyto vlastnosti z něj dělají ideální skener pro zápisky, genealogie, organizování fotografií, skenování fotografií, skenování map, skenování historických dokumentů, grafické designery, nakladatelství, knihovny, školy, malé kanceláře / domácí kanceláře (SOHO) a především pro uživatele, kteří vyžadují vysoce kvalitní velkoformátové skenování za rozumnou cenu.

•Plochý CIS skener
•Velkoformátová skenovací plocha (A3)
•Rozlišení 1200dpi
•Skenování do prohledávatelného PDF souboru

Skenování velkých formátů
Skenovací plocha velikosti A3 dělá z tohoto skeneru ideální nástroj pro skenování výtvarných děl, fotek, zápisníků a pro genealogy.

Kompaktní designKompaktní design
Díky elegantnímu a kompaktnímu designu potřebuje OpticSlim 1180 méně pracovní plochy a úložného prostoru než jiné skenery formátu A3.

Snadno použitelnýSnadno použitelný
Čtyři tlačítka pro ovládání jedním stisknutím s nastavitelnou funkcí vám umožní automatizovat časté skenovací úlohy, např. skenování, email, OCR nebo vytváření PDF souborů.

Světelný zdroj LEDSvětelný zdroj LED
Ve skeneru OpticSlim 1180 je použitý LED zdroj světla, který zajišťuje stabilní nasvícení, které má stejnou intenzitu při každém skenování a také po celou dobu životnosti skeneru. To má za následek vyšší kvalitu snímků a navíc není potřeba čekat na nahřátí.

Šetrný k životnímu prostředí a energeticky úspornýŠetrný k životnímu prostředí a energeticky úsporný
OpticSlim 1180 splňuje normy ENERGY STAR a tím přispívá k ekologicky šetrnému a odpovědnému pracovišti.

Snímací senzor CIS
Světelný zdroj LED
Optické rozlišení 1200 dpi
Režimy skenování Barevně: vstup 48-bit, výstup 24-bit, Odstíny šedé: vstup 16-bit, výstup 8-bit, Černobíle: 1-bit
Rychlost skenování 9 sek. (odstíny šedé/ černobíle, 300 dpi, A3), 15 sek. (barevně, 300 dpi, A3)
Skenovaná plocha (šířka x délka) 297 x 431,8 mm (A3)
Denní výkon 2500 listů
Napájecí adaptér 24 V DC / 0,75 A
Rozhraní USB 2.0
Hmotnost 4,32 kg
Rozměry (šířka x hloubka x výška) 589 x 407 x 68 mm
Kompatibilní s protokoly TWAIN
Podporované operační systémy Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Hardwarové požadavky Pentium IV 2.4 GHz; CD-ROM; 1x USB 2.0; 512 MB RAM (doporučeno 1 GB RAM a více); 800 MB místa na HDD (doporučeno 1 GB a více)Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Plustek OpticSlim 1180
Diskuze k produktu: plustek-opticslim-1180 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.