vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Akce_myš Logitech Wireless Mouse M325 nano, silver

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
943 Kč s DPH

779 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 910-002142
Výrobce: LOGITECH
Záruka: 3 měsíců
Akce_myš Logitech Wireless Mouse M325 nano, silver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Logitech Wireless Mouse M325. Skvělá kombinace přesnosti a pohodlí - s posunem vyvinutým speciálně pro internet. Díky naší nejnovější technologii ultrapřesného posunu budou všechny vaše oblíbené aktivity na internetu snadnější. Díky příjemnému profilovanému tvaru se zdrsnělými úchopy se vaše ruka se bude cítit pohodlně - i po dlouhých hodinách. Navíc životnost baterie až 18 měsíců znamená konec starostí s její výměnou
Posun vyvinutý speciálně pro internet Díky naší nejnovější technologii ultrapřesného posunu, vyvinuté speciálně pro surfování po internetu, bude pročítání sítě Facebook, nakupování v obchodě Amazon nebo procházení výsledků hledání Google mnohem snadnější. Navíc můžete při surfování na internetu naklopením kolečka přejít zpět nebo vpřed.*
Příjemný, profilovaný tvar se zdrsnělými pogumovanými úchopy Odvozena od nejprodávanějšího tvaru myší na světě** - vaše ruka se bude cítit pohodlně i po dlouhých hodinách práce díky profilovanému tvaru se zdrsnělými pogumovanými úchopy.
Životnost baterie až 18 měsíců Životnost baterie až 18 měsíců znamená konec starostí s její výměnou. Inteligentní režim spánku šetří energii, a indikátor zabrání překvapení z vybité baterie.
Nanopřijímač Logitech Unifying s pokročilým připojením Logitech Advanced 2,4 GHz Miniaturní nanopřijímač Logitech Unifying zůstává v notebooku (pravděpodobnost jeho ztráty je tedy mnohem menší) a poskytuje vám spolehlivé připojení prakticky bez zpoždění a výpadků. Navíc můžete snadno přidávat kompatibilní bezdrátová zařízení ke stejnému přijímači.
Pokročilé optické snímání Logitech Advanced Doma, ve škole, v práci - zapomeňte na složité pohyby prstů na zařízení touchpad vašeho notebooku. Klepání, posuv kurzoru a ostatní aktivity spojené se surfováním na vašich oblíbených stránkách budou přesnější díky pokročilému optickému snímání Logitech Advanced.
Obsah balení:
Myš Logitech Wireless Mouse M325 Nano přijímač 1 AA baterie (předinstalovaná) Uživatelská dokumentace 3letá záruka výrobce a plná podpora produktu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Akce_myš Logitech Wireless Mouse M325 nano, silver
Diskuze k produktu: pocitacova-mys-logitech-wireless-mouse-m325-dark-silver-wer není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.