vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP LaserJet 500 Optional paper Feeder

Kalkulačka splátek CETELEM
8590 Kč s DPH

7099 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: A3E47A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP LaserJet 500 Optional paper Feeder
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podavač na 500 listů HP LaserJet je zásobník na papír se snadnou instalací, který umožňuje použití médií o velikosti od A5 do A3. Vytisknout lze až 850 listů1 bez doplňování papíru. Vodicí lišty se přizpůsobují médiím v zásobníku a indikátory ukazují, kolik zbývá papíru.

Funkce

Díky tomuto doplňku pro podávání papíru zvýšíte produktivitu a ušetříte si vycházky k tiskárně kvůli doplňování papíru. Vytisknete až 850 listů1 bez nutnosti doplňování papíru.

Tento všestranný zásobník pojme standardní formáty papíru o rozměrech od A5 do A3 a hmotnosti od 60 do 120 g/m2. Můžete efektivně používat běžný a recyklovaný papír, štítky a průhledná média.

Tento trvanlivý zásobník na papír se vyznačuje snadnou instalací a obsluhou a obsahuje lehce nastavitelné vodicí lišty odpovídající velikosti média a indikátory úrovně papíru zobrazující zbývající množství papíru v zásobníku.

Technické údaje

Hmotnost
8,8 kg
Minimální rozměry (Š x H x V)
490 x 594 x 131 mm

Co je obsaženo v krabici
Podavač HP LaserJet na 500 listů; Průvodce instalací


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP LaserJet 500 Optional paper Feeder
Diskuze k produktu: podavac-a-zasobnik-na-500-listu-hp-laserjet-m435nw není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.