vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Razer Sphex

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
604 Kč s DPH

499 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RZ02-00330100-R3M1
Výrobce: RAZER
Záruka: 24 měsíců
Razer Sphex
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Razer představuje první super tenkou herní podložku Razer Sphex. Podložka má nový povrch, který ještě nebyl použitý na jiné podložce. Povrch podložky Razer Sphex je speciálně navržen pro maximální preciznost snímání optických i laserových myšek. Povrch přitom má minimální odpor.
Díky použitým materiálům je možné podložku Razer Sphex v případě potřeby umýt, vysušit a používat dále.
Spodní strana podložky Razer Sphex se bez problémů přisaje na jakýkoli rovný povrch. Díky menším rozměrům je možné použití i na menších plochách, přičemž plně postačí na kvalitní herní zážitek.
Základní vlastnosti Razer Sphex Gaming Desktop Skin:

Rozměry 320x230mm
V případě potřeby je možné podložku umýt a vysušit
Maximální preciznost snímání senzorů optických a laserových myší
Ultra tenká herní podložkaPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Razer Sphex
Diskuze k produktu: podlozka-pod-mys-razer-sphex není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.