vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Podložka pod myš RAZER Vespula dual-sided

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1388 Kč s DPH

1147 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RZ02-00320100-R3M1
Výrobce: RAZER
Záruka: 24 měsíců
Podložka pod myš RAZER Vespula dual-sided
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Profesionaacute;lniacute; herniacute; podložka, kteraacute; disponuje hned dvěma druhy povrchu. Prvniacute; se hodiacute; pro hry, kde je třeba přesnějscaron;iacute;ch pohybů, druhyacute; povrch je uzpůsoben pro rychleacute; pohyby myscaron;iacute;. Je pevnaacute;, z materiaacute;lu, kteryacute; neklouže po stole a neotiacute;raacute; se. Pro maximaacute;lniacute; pohodliacute; a eliminaci uacute;navy zaacute;pěstiacute; maacute; gelovou podpěrku, kteraacute; maacute; paměťovyacute; efekt. Hlavniacute; funkce: Oboustrannaacute; Dva druhyacute; povrchu, pro spiacute;scaron;e rychlyacute; pohyb nebo spiacute;scaron;e přesnyacute; Neklouže na stole, neleskne se, neotiacute;raacute; se Maacute; paměťovou gelovou podpěrku zaacute;pěstiacute; Barevneacute; provedeniacute;: Černeacute; Rozměry: 300 x 240 x 4 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Podložka pod myš RAZER Vespula dual-sided
Diskuze k produktu: podlozka-pod-mys-razer-vespula-dualsided není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.