vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ewa-Marine D-AX

Kalkulačka splátek CETELEM
6240 Kč s DPH

5157 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Podvodní pouzdra
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: D-AX
Výrobce: Ewa-Marine
Ewa-Marine D-AX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podvodní pouzdro Ewa-Marine D-AX

Technické specifikace:
Šířka: 155 mm
Výška: 250 mm
Hloubka: 45mm
Hloubka v místě pro objektiv: 160 mm
Průměr předního skla: 75 mm
Maximální průměr objektivu: 72 mm
Hmotnost: 400 g


Podvodní pouzdro EWA-MARINE D-AX nabízí snadné ovládání vašeho fotoaparátu. Svými rozměry je vhodné pro menší elektronické zrcadlovky. Tlačítka a další ovládací prvky se dají stisknout přímo přes PVC materiál, ze kterého je pouzdro vyrobeno. Umožňuje snadno pořizovat snímky při plavání, kanoistice nebo potápění až do hloubky 30 metrů. Tento typ je navíc vybaven komorou pro umístění externího blesku běžně používaného v elektronických zrcadlovkách.
Kvalitní tlakový uzávěr zabraňuje vniknutí vody dovnitř pouzdra. Při dosažení větších hloubek tlak působí na celý jeho povrch. Ten je však profilován s ohledem na zachování bezproblémové funkce transfokátoru a nebrání mu v pohybu při zoomování, nejinak je tomu i u vestavěného blesku fotoaparátu.

V balení navíc najdete pěnové vycpávky, které zvětší objem pouzdra a při ponoření slouží jako rezervoár vzduchu pro vyrovnání tlaku, který lze navíc i zvýšit prostřednictvím ventilu. Společnost Ewa-marine s pověstnou německou pečlivostí spolupracovala při vývoji pouzder s profesionálními potápěči, to zajišťuje i nesrovnatelnou kvalitu jejich výrobků.


D-AX pouzdro je vyrobeno z dvojitě laminovaného PVC a má integrované opticky neutrální přední sklíčko. Boční uzávěr je tvořen dvěma nerezovými a mořské vodě odolnými kolejnicemi, které skvěle zapadají do sebe a utahují se pomocí tří šroubů. Součástí pouzdra je i ve vodě dobře viditelný žlutý popruh.

Vhodné pro fotoaparáty:
Canon Pro 1
Casio QV 4000 / 5700
Fuji Finepix 4900 / 6900 / S 20 / S 602 / S 7000
Minolta Dimage A1 / A2
Nikon Coolpix 5000 / 5400 / 5700 / 8700
Olympus C-5050 / 5060 / 8080
Panasonic DMC-FZ 10
Sony DSC-S 70 / 75 / 85 ( alle mit C-A 52 und Raynox RT 5245 )
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ewa-Marine D-AX
Diskuze k produktu: podvodni-pouzdro-ewamarine-dax není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.