Výsledek výpočtu z CETELEM
Celková výše úvěru |
- |
Přímá platba |
- |
Počet měsíčních splátek |
- |
Výše měsíční splátky |
- |
Cena úvěru |
- |
RPSN |
- |
Úroková sazba |
- |
Celková částka splatná klientem |
- |
Produkt je zařazen:
Popis produktu:
Pokladní zásuvka flip-top FT-460V2 - bez kabelu, se zam. krytem, NEREZ víko, černá
Hlavním důvodem pro volbu peněžní zásuvky typu flip-top (tj. s horním otevíráním) je podstatná úspora místa . Všechny vlastnosti a funkcenbsp;klasické zásuvky s vysouvacím mechanismem přitom zůstávají zachovány.
Zásuvka je osazena standardním Virtuos konektorem RJ50 , který umožňuje připojení ke všem pokladním systémům pouhým výběrem vhodného připojovacího kabelu.
Základní parametry
* Vyjímatelný pořadač na bankovky a mince s libovolně nastavitelnými přihrádkami
* Vnitřní výměnný pořadač je dodáván s uzamykatelným krytem (jiný klíč než k zásuvce)
* Otvírání zásuvky: mechanicky klíčkem nebo elektronicky
* Vkládání bankovek a šeků bez otevření šuplíku - přední štěrbinou
* Možné zapuštění do stolu
* Mechanicky odolná konstrukce
* NEREZOVÉ elegantní VÍKO s perforací
Specifikace
* Přihrádky: 6times; pro bankovky, 8times; pro mince
* Rozměry: 460 (Š) times; 100 (V) times; 170 (H) mm
* Hmotnost: 4,8 kg
* Konektor: RJ-50 10P10C pro připojení externího kabelu
* Rozhraní: způsob připojení k systému je dán výběrem externího kabelu, kabel je dodáván samostatně za příplatek
* Komplet obsahuje: zásuvku s víkem, vnitřní plastový pořadač na peníze a mince, kovový uzamykatelný kryt na pořadač
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.
Diskuze k Pokladní zásuvka flip-top FT-460V2 - bez kabelu
Diskuze k produktu: poklzasuvka-flip-top-ft460v2rj10p10cnerez-viko není založena.
Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.