vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

POLAR A300 růžový

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2701 Kč s DPH

2232 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 90054235
Výrobce: POLAR
Záruka: 24 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Popis produktu:
Sporttester Polar A300 je navržen a vyroben na miacute;ru fitness nadscaron;encům, ať už se rozhodnou zdolat jakeacute;koliv vyacute;zvy či limity. Nejenže jim dnem i nociacute; bude spolehlivyacute;m průvodcem, ale naviacute;c skvěle vypadaacute;! Lehkyacute;, kompaktniacute; design a čistyacute;, moderniacute; vzhled se hodiacute; ke každeacute; přiacute;ležitosti a stylu. Funkce Activity Benefit mapuje vscaron;echny aktivity, ktereacute; jste během dne vykonali, a spočiacute;taacute;, jak velkyacute; vliv měly na vascaron;i kondici. Polar A300 vaacute;s povzbudiacute;, pokud maacute;te během dne oproti plaacute;nu jescaron;tě rezervy, a odměniacute;, jsou-li ciacute;le splněny. Přiacute;stroj dokonce přeruscaron;iacute; dlouhotrvajiacute;ciacute; sezeniacute; a pomociacute; intenzivniacute; vibrace vaacute;s upozorniacute;, že je ten spraacute;vnyacute; čas třeba na prochaacute;zku. Polar A300 je možneacute; synchronizovat s pokročilyacute;mi sportovniacute;mi technologiemi využiacute;vajiacute;ciacute;mi Bluetooth Smart a prostřednictviacute;m aplikace Polar Flow sdiacute;let dosaženeacute; vyacute;sledky s přaacute;teli.
SMARTWATCH nbsp;nbsp;nbsp; - synchronizace dat přes Bluetooth s Polar aplikacemi pro iOS a Android nbsp;nbsp;nbsp; - notifikace na displeji sporttesteru (aktualizace v nejbližscaron;iacute;ch měsiacute;ciacute;ch)
MONITOR AKTIVITY nbsp;nbsp;nbsp; - sledovaacute;niacute; aktivity 24/7 nbsp;nbsp;nbsp; - průvodce aktivitami nbsp;nbsp;nbsp; - měřeniacute; kaloriiacute; nbsp;nbsp;nbsp; - krokoměr/vzdaacute;lenost nbsp;nbsp;nbsp; - přiacute;nos aktivit nbsp;nbsp;nbsp; - sledovaacute;niacute; odpočinku nbsp;nbsp;nbsp; - zvukoveacute; a vibračniacute; upozorněniacute;
SPORTTESTER nbsp;nbsp;nbsp; - vyměnitelneacute; řemiacute;nky nbsp;nbsp;nbsp; - kompatibilita s Bluetooth a 5kHz sniacute;mači TF nbsp;nbsp;nbsp; - fitness test nbsp;nbsp;nbsp; - vydanaacute; energie nbsp;nbsp;nbsp; - tepoveacute; zoacute;ny nbsp;nbsp;nbsp; - přiacute;nos treacute;ninkuPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k POLAR A300 růžový
Diskuze k produktu: polar-a300-hr-ruzova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.