vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Postřikovač Gloria Spray 'n' Paint Compact 000355.0000

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
724 Kč s DPH

598 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Postřikovač Gloria Spray 'n' Paint Compact 000355.0000
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rychlé rozprašování místo nátěru štětcem nátěrovým postřikovačem Spray & Paint Compact , pro ošetřování malých ploch a objektů. Tlakový postřikovač Spray&Paint Compact je ideálním řešením pro aplikaci ochranných olejů a lazur ředitelných vodou. Úspora nákladů: nízká spotřeba, efektivní provoz. Ideální výsledky: stejnoměrný a hladký povrch bez stékajících kapek a nerovností. Max. provozní tlak 3 bary, stabilní plastová nádrž, plastová postřikovací hadice s rozprašovací tryskou 65°, vysoce kvalitní vitonová těsnění, výkonná tlaková pumpa, bezpečnostní ventil.

Testováno TÜV a GS.
Objem: 1,25 litrů - doporučená náplň 0,75 litru.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Postřikovač Gloria Spray 'n' Paint Compact 000355.0000
Diskuze k produktu: postrikovac-gloria-spray-n-paint-compact-0003550000 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.