vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Powerball Diablo 350Hz Heavy

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2667 Kč s DPH

2204 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PDH
Výrobce: POWERBALL
Záruka: 24 měsíců
Powerball Diablo 350Hz Heavy
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zcela nově navržený Powerball 350Hz je oproti stávajícímu modelu stejně veliký, jako modely 250Hz. Díky těmto rozměrům si ho můžou užívat i lidé s drobnějšími dlaněmi. Jeho tělo i rotor je kovový, neroztočený váží pouhých 350 gramů, ale jakmile dosáhnete 10 000 ot./min., budete v ruce držet neuvěřitelnou sílu 23kg. Je precizně navržen pro sníženou hlučnost a vyšší otáčky. Dodává se v dárkové průhledné krabičce. Samozřejmostí je otáčkoměr.

Balení: kartónový obal a plastová krabička
Obsah balení: kovový powerball s otáčkoměrem, 2ks roztáčecích šňůrek, český návod na DVD
Barva: stříbrná
Speciální vybavení: vestavěný otáčkoměr
Použití: posilování a zábava
Účinky: zpevnění zápěstí, posílení paží, uvolnění předloktí
Pokyny k používání: používejte v souladu a návodem, pravidelně čistěte, vyvarujte se pádům a nárazům, nikdy nepoužívejte žádná mazadla


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Powerball Diablo 350Hz Heavy
Diskuze k produktu: powerball-diablo-350hz-heavy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.