vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PowerCube extention 2xUSB 2.1A bílý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
469 Kč s DPH

388 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PCUBEWT
Výrobce: Aligator
Záruka: 24 měsíců
PowerCube extention 2xUSB 2.1A bílý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Forever univerzální zásuvkový systém PowerCube, 2x USB 2,1A, bílá Univerzální zásuvkový systém s 4 zásuvkami a 2 USB porty. Specifikace: Vstupní napětí: max. 250 V AC 50–60 Hz, 16 A Výstupní napětí: max. 250 V AC 50–60 Hz Výstupní proud celkem: 16 A na všech čtyřech zásuvkách Typ zásuvek: Typ F Celkový maximální výkon na všech čtyřech zásuvkách: 3680 W Napětí 2x USB výstupů: 5V DC Maximální proud 2x USB výstupů celkem: 2,1 A Velikost: 75 x 75 x 75 mm Hmotnost: 400 g Délka přívodního kabelu: 1,5 m Barva: bílá Uzemnění Dětská pojistka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PowerCube extention 2xUSB 2.1A bílý
Diskuze k produktu: powercube-extention-2xusb-21a-bily není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.