vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PowerNeed batoh na notebook se solárním panelem 2.4W, PowerBank 2200mAh, černý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1440 Kč s DPH

1190 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SBP24
Výrobce: PowerNeed
PowerNeed batoh na notebook se solárním panelem 2.4W, Pow...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: PowerNeed; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: Nabíječka; Kompatibilní telefony: Všechny; Zařízení ve kterých je používaný: Smartphone; Součást balení: Extension cable; Doplňující informace: Batoh se solárním nabíjením 2.4W a 2200mAh power bank; Barva: Černá ; Délka: 450 mm; Výška: 380 mm; Šířka: 160 mm; Čistá hmotnost: 0.66 kg; Hrubá hmotnost: 0.7 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PowerNeed batoh na notebook se solárním panelem 2.4W, PowerBank 2200mAh, černý
Diskuze k produktu: powerneed-batoh-na-notebook-se-solarnim-panelem-24w-power-bank-2200mah-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.