vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PowerNeed Sunen batoh se solárním panelem 7W, červeno-šedý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1602 Kč s DPH

1324 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SBS11
Výrobce: PowerNeed
PowerNeed Sunen batoh se solárním panelem 7W, červeno-šedý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: PowerNeed; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: Nabíječka; Kompatibilní telefony: Všechny; Zařízení ve kterých je používaný: Všechny smartphony; Součást balení: MicroUSB kabel; Doplňující informace: Batoh se solárním panelem 7W; Barva: červeno-šedá; Délka: 470 mm; Výška: 99 mm; Šířka: 330 mm; Hloubka: nedostatek dat; Čistá hmotnost: 1180 g; Hrubá hmotnost: nedostatek dat; Další informace: Plecak z panelem solarnym 7W


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PowerNeed Sunen batoh se solárním panelem 7W, červeno-šedý
Diskuze k produktu: powerneed-batoh-se-solarnim-panelem-7w-cervenosedy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.