vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PowerNeed Sunen Power Bank 13000mAh, USB, Li-Ion, barva olova

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
848 Kč s DPH

701 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: P13000AV
Výrobce: PowerNeed
PowerNeed Sunen Power Bank 13000mAh, USB, Li-Ion, barva o...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: PowerNeed; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: PowerBank; Kompatibilní telefony: Všechny; Zařízení ve kterých je používaný: Pro všechny zařízení vybavené 8-pin konektorem pro Apple zařízení (iPhone 5, 5c, 5s), standarním 30-pin Apple konektorem (iPhone, iPod, atd.) a Micro USB konektorem.; Součást balení: Micro USB, Micro USB samice - USB A samice kabel, Lightning 8-pin; Doplňující informace: nedostatek dat; Barva: stříbrná; Délka: 154 mm; Výška: 67 mm; Šířka: 15 mm; Hloubka: nedostatek dat; Čistá hmotnost: 280 g; Hrubá hmotnost: 300 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PowerNeed Sunen Power Bank 13000mAh, USB, Li-Ion, barva olova
Diskuze k produktu: powerneed-power-bank-13000mah-usb-liion-barva-olova není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.