vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Pračka Samsung WF 80F5EBW4W

Kalkulačka splátek CETELEM
13074 Kč s DPH

10805 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: SAMSUNG
Váha: 66
Pračka Samsung WF 80F5EBW4W
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:
Typ: volně stojící
Barva: bílá
Plnění: přední
Kapacita prádla: 8 kg
Odstředivá rychlost: 1400 ot / min
Hladina hluku: 62 dB
Hladina hluku odstřeďování: 76 - 80 dB

- LED el. displej
- kontrola váhy
- odložený start

Rozměry:
Hloubka: 55 cm
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm

- Převratná technologie Eco Bubble™ od společnosti Samsung vstřikuje do pracího prostředku vzduch a vodu, čímž ještě před zahájením pracího cyklu vytváří hustou pěnu. Vzniklá aktivní pěna pronikají do prádla rychleji než koncentrovaný prací prostředek. Prádlo tak můžete prát při nižších teplotách čímž ušetříte nejen energii, ale vaše prádlo zůstane déle jako nové.

- Technologie DiamondDrum nahrazuje běžný buben pračky bubnem pokrytým prohlubněmi ve tvaru diamantu. Tento revoluční povrch zabraňuje zachytávání tkaniny a zároveň vytvářejí dokonalé prostředí k jemnému, ale účinnému praní. Pokud své oděvy svěříte do péče exkluzivního bubnu Diamond Drum, zůstanou ve výborném stavu.

- Pračka s technologií Fuzzy Logic přináší uživateli jednoduché ovládání, stačí navolit typ tkaniny a o vše další se pračka již postará. Podle vloženého množství prádla si napustí potřebné množství vody, v průběhu praní testuje přítomnost a množství nečistot ve vodě a podle toho může přidat, ubrat, prodloužit nebo zkrátit praní a máchání.

Energetická třída: A+++
Třída účinnosti praní. A
Třída účinnosti odstřeďování: B


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Pračka Samsung WF 80F5EBW4W
Diskuze k produktu: pracka-samsung-wf-80f5ebw4w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.