vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PremiumCord USB3.0 HDD dokovací stanice pro dva 2.5"/3.5" SATA HDD

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
998 Kč s DPH

825 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ku3ides2-DUAL
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
PremiumCord USB3.0 HDD dokovací stanice pro dva 2.5"/3.5"...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dokovací stanice pro dva 2,5" i 3,5" SATA II pevné disky s připojením USB 3.0. Umožňuje ukládat a kopírovat data z PC přes USB rozhraní nebo kopírovat data z disku na disk bez použití počítače. Při zapojení SSD umožňuje kopírování rychlostí až 210 Mbps. Výhodou je jednoduchá instalace HDD, kdy není třeba ovladač, protože pouhým zasunutím do USB nebo HDD do stanice se objeví nový přídavný disk. Stanice podporuje kopírování (mirror) celého disku na druhý disk (oba zasunuté v dokovací stanici) prostřednictvím stisku jednoho tlačítka, dále pak podporuje také jednotlačítkové zálohování nebo ukládání zálohovaných dat na disk (je nutné nahrát backup software z přiloženého CD).

Rozhraní: USB 3.0
Vnitřní velikost: 2x 2.5/3.5
Rozhraní pevného disku: SATA
Souborový systém: FAT, NTFS
Podpora OS: Windows XP, Vista, 7, 8
Napájecí adaptér AC 100-240 V, 50-60 HzPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PremiumCord USB3.0 HDD dokovací stanice pro dva 2.5"/3.5" SATA HDD
Diskuze k produktu: premiumcord-hdd-dock-usb-30-35-25 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.