vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ESD PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
753 Kč s DPH

622 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 3556
Výrobce: ESD GAMES
Záruka: 24 měsíců
ESD PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elektronická licence určená pro platformu Steam

Autor modu Battle Royale přichází se svou vlastní hrou, ve které zúročí všechnysvé zkušenosti které při tvorbě tohoto modu, ale i při spolupráci na hře H1Z1 King of the Kill, získal. Osm kilometrů čtverečních vám poskytuje dostatek prostoru pro získání rozmanité výzbroje, kterávám pomůže zůstat na živu co možná nejdéle a vyjít z této soutěžní disciplíny jako vítěz, tedy jediný přeživší.

Hra s předběžným přístupem, během vývojese může měnit.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ESD PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG)
Diskuze k produktu: prenosny-stereo-reproduktor-midi-technaxx-musicman-baterie-600-mah-fmradio-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.