vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington prezentační zařízení Expert se zeleným laserem a vestavěnou pamětí

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2303 Kč s DPH

1903 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: K72427EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 23 měsíců
Kensington prezentační zařízení Expert se zeleným laserem...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Kensington; Třída produktu: Dálkové ovladače; Vlastnosti výrobku: Prezentační zařízení Expert se zeleným laserem a pamětí, 2.4GHz bezdrátový přijímač zabraňuje rušení, Vestavěná čtečka karet Micro SD v USB přijímači, Bezdrátový dosah až 50m, Obsluha prezentací v Powerpointu i Keynote, Vypínač on/off šetří baterii, Světelné značení nízkého stavu baterie, Zdroj: 2 x AAA baterie, Přijímač USB s pamětí 2GB; Typ konektoru: USB, Wireless; Další informace: www.kensington.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington prezentační zařízení Expert se zeleným laserem a vestavěnou pamětí
Diskuze k produktu: presenter-expert-green-laser-with-cursor-control-memory není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.