vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington prezentační zařízení Expert se zeleným laserem a vestavěnou pamětí

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2299 Kč s DPH

1900 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: K72427EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 23 měsíců
Kensington prezentační zařízení Expert se zeleným laserem...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Prezentační zařízení Expert

Udělejte svou další prezentaci nezapomenutelnou pomocí prezentačního zařízení Expert se zeleným laserovým ukazovátkem s ovládáním kurzoru a pamětí. Prezentační zařízení Expert uloží vaši prezentaci na interní flash disk s kapacitou 2 GB. 2 GB představují dostatek místa k uložení více prezentací, takže můžete být v klidu s vědomím, že když máte prezentační zařízení Expert s pamětí, máte vše, co potřebujete. A cítit se při prezentaci uvolněně je vždy dobrá věc. Pocit klidu dodá také fakt, že intuitivní design prezentačního zařízení Expert se čtyřmi tlačítky umožňuje snadnou orientaci v prezentacích Keynote® nebo PowerPoint®. Prezentační zařízení Expert vám pomůže zdůraznit klíčové body pomocí ukazovátka s jasným zeleným laserem, který je vhodný i pro ty největší místnosti a nejsvětlejší obrazovky. Zelený laser je 10krát jasnější než standardní červené lasery, takže obstojí i proti nejsvětlejším LCD a plazmovým displejům. A co víc, když budete muset přesunout kurzor, jednoduchým uchopením tlačítka získáte plné ovládání kurzoru. Stejně jako všechna tlačítka prezentačního zařízení Expert, také toto tlačítko lze v tmavých místnostech díky podsvícení snadno najít. Výkonné dálkové ovládání s frekvencí 2,4 GHz odolává rušení a umožňuje ovládat aplikace Keynote nebo PowerPoint až na vzdálenost 50 metrů (150 stop).

Vaše prezentace se ukládá na odnímatelný flash disk s kapacitou 2 GB.
Bezdrátový dosah až 50 metrů (150 stop)
Zelené laserové ukazovátko je 10x jasnější než standardní červená ukazovátka.
Indikátor slabé baterie
Podsvícená tlačítka
Dva režimy – okamžitý přechod z režimu prezentace do režimu ovládání kurzoru
Vypínač
Ukládání na vnitřní USB přijímač
Pouzdro je součástí balení
Ovládání prezentací Keynote a PowerPoint
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington prezentační zařízení Expert se zeleným laserem a vestavěnou pamětí
Diskuze k produktu: presenter-expert-green-laser-with-cursor-control-memory není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.