vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PRESTIGIO Roadrunner 507 - Full HD kamera do auta s 2" TFT LCD, 1920x1080 Video, USB2.0, magnetický držák, gunmetal

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2034 Kč s DPH

1681 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
WEB kamery nebo Autovybaveni nebo Kamery na pam. karty
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PCDVRR507
Výrobce: Prestigio
Záruka: 24 měsíců
PRESTIGIO Roadrunner 507 - Full HD kamera do auta s 2" TF...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Prestigio uvádí na trh nový produkt, dnes populární kameru do auta - pro případ prokázání průběhu nějaké dopravní události, nebo jen pro nahrávání jízdy.

Kamera funguje tak, že nahrává na SD kartu (až 32GB) video v určených fragmentech (do 15min), po konci daného fragmentu začne nahrávat další fragment, až do plné kapacity karty (karta se tedy ve finále skládá z několika kusů záznamu a je vždy možno vybrat pouze jeden soubor který je rozhodující/potřebný (eventuelně i více souborů), bez manipulace s celým jedním videosouborem o velikosti několika GB). Po nahrání plné kapacity karty se začne přemazávat a nahrává znovu postupně od prvního fragmentu.

Prestigio představuje nový produkt v portfoliu mobilních zařízení - digitální video kameru do auta, RoadRunner 507.

Prestigio RoadRunner 507 je kamera, kterou využijete pro případ prokázání průběhu dopravní nehody nebo jen pro nahrávání jízdy. Je vybavena výkonným procesorem, který umožňuje nahrávání FHD 1080P při 25fps a zaznamená jasně každý detail.

Umožňuje nahrávání na SD kartu až do 32GB. Podporuje přehrávání v reálném čase, zobrazení reálného data a času.

RoadRunner RR506 má široký pozorovací úhel objektivu 120 stupňů. Funkce detekce pohybu a nahrávání umožnuje identifikovat potencionálně důležitý záznam, bez nutnosti procházet hodiny záznamu.

Zařízení má teplotní rozsah od -5C do +40C.
Kamera má zabudovanou nabíjecí Li-On baterii a výstup DV 5V pro nabíječku do auta. Bez ohledu na to, jak daleko pojedete, kamera je vždy na pozoru.Bez připojení nabíjení dokáže nahrávat až 20 minut.

Součástí balení je auto nabíječka, manuál, držák, USB kabel. SD karta není součástí balení.


Hlavní Funkce:
1920*1080 Full HD video , formát záznamu MJPEG
2" TFT LCD Displej
4x digitální zoom
Funkčnost v teplotách -5C až +40C

Vlastnosti
Typ příslušenství: 1080p HD video kamera s 2" TFT LCD
Vnější barva: černá
Typ balení: Retail
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PRESTIGIO Roadrunner 507 - Full HD kamera do auta s 2" TFT LCD, 1920x1080 Video, USB2.0, magnetický držák, gunmetal
Diskuze k produktu: prestigio-roadrunner-506-full-hd-kamera-do-auta-s-2-tft-lcd-1920x1080-video-usb20-magneticky-drzak-gunmetal není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.