vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

prez. zař. TRUST Wireless Touchpad Presenter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
895 Kč s DPH

740 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 19867
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
prez. zař. TRUST Wireless Touchpad Presenter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust Wireless Touchpad Presenter Prezentace ještě nikdy nebyly snazší! Pomocí bezdrátového prezentačního zařízení s touchpadem Trust se můžete zcela zaměřit na samotnou prezentaci, protože tlačítka snadno najdete hmatem. S tímto zařízením máte jistotu, že vždy budete mít v ten pravý čas potřebné vizuální podklady, abyste tak obecenstvu optimálně předali příslušné informace. Bezdrátový přijímač Plug Play Chcete zahájit prezentaci? Jednoduše zapojte přijímač do portu USB a začněte prezentovat. Díky bezdrátovému přijímači se můžete během prezentace volně pohybovat v rozmezí 6 m. Jakmile prezentaci dokončíte, můžete přijímač snadno uložit do prezentačního zařízení. Speciální funkce aplikace PowerPoint Součástí bezdrátového prezentačního zařízení s touchpadem jsou různé prezentační funkce a funkce aplikace PowerPoint. Pomocí prezentačního zařízení můžete prezentaci snadno spustit a zastavit. Na zařízení je k dispozici také tlačítko pro další a předchozí snímek. Pomocí touchpadu umístěného na prezentačním zařízení lze používat všechny funkce myši. Kromě toho lze spolu s prezentačním zařízením používat levé a pravé tlačítko myši. Jasná a přesvědčivá prezentace Pomocí prezentačního zařízení můžete snadno podávat dodatečné informace, aby tak byla prezentace jasná a přesvědčivá. Jednoduše přepněte na bílou obrazovku a informace dále vysvětlete pomocí funkce kreslení. Udělali jste při kreslení chybu? Snadno ji opravte pomocí funkce smazání*. Bezdrátové prezentační zařízení s touchpadem je také vybaveno unikátní funkcí zvýrazňovacího pera a virtuálním laserovým ukazovátkem **. Tyto nástroje lze použít ke zvýraznění důležitých aspektů prezentace. Tak budete mít jistotu, že obecenstvo přesně ví, o čem mluvíte. * Microsoft Office 2010 a novější verze ** Microsoft Office 2013 a novější verze Základní vlastnosti Touchpad pro snadné ovládání myši Speciální funkce pro PowerPoint a slide show Jedinečná funkce zvýrazňovače Levé i pravé tlačítko myši


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k prez. zař. TRUST Wireless Touchpad Presenter
Diskuze k produktu: prez-zar-trust-wireless-touchpad-presenter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.