vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Příslušenství, doplňky a kabely, moduly

Filtr cen: 1900-45500
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
 
 
 

Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, černý

Keystone Cat6, UTP, zamozařezávací, černá barva vhodné pro vysokorychlostní Gigabitové sítě pro kabely s vodiči tloušťky 22-26 AWG samozařezávací mechanismus, kdy vodiče navedeme do víčka, které následně přitlačíme mechanismem keystonu do zářezových svorkovnic na konci keystonu je očko pro fixaci kabelu a zabránění nechtěnému vytržení SLIM - úzké provedení - vhodné do modulárních panelů LYNX i zásuvek ABB Tango, Time apod.
74 Kč bez DPH
90 Kč s DPH
Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, černý Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, černý
Skladem v eshopu - Keystone Cat6, UTP, samozařezávací, černý

Keystone Cat6, STP, samozařezávací, stíněný

Keystone Cat6, stíněný, zamozařezávací vhodné pro vysokorychlostní Gigabitové sítě robustní kovové provedení, pro kabely s vodiči tloušťky 22-26 AWG samozařezávací mechanismus, kdy vodiče navedeme do víčka, které následně přitlačíme mechanismem keystonu do zářezových svorkovnic na konci keystonu je očko pro fixaci kabelu a zabránění nechtěnému vytržení SLIM - úzké provedení - vhodné do modulárních panelů LYNX i zásuvek ABB Tango, Time apod.
90 Kč bez DPH
109 Kč s DPH
Keystone Cat6, STP, samozařezávací, stíněný Keystone Cat6, STP, samozařezávací, stíněný
Skladem v eshopu - Keystone Cat6, STP, samozařezávací, stíněný

Netgear KIT,RKMNT,500 SERIES, BLACK

Montažní kit do rack pro switch.
310 Kč bez DPH
375 Kč s DPH
Netgear KIT,RKMNT,500 SERIES, BLACK Netgear KIT,RKMNT,500 SERIES, BLACK
Skladem v eshopu - Netgear KIT,RKMNT,500 SERIES, BLACK

Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach"

Přidává 10Gb/s ethernetovou "long-reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhranímSpolupracuje se dvěma zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními GSM7328S-200 a GSM7352S-200 Podporuje 10GE SFP+ rozhraní SFP+ modulu AX743 Spolupracuje se standardními
22445 Kč bez DPH
27159 Kč s DPH
Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach" Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach"
Nedostupné - Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach"

Intellinet Cat5e Keystone Jack, UTP, Black, Punch-down

•Punch-down type •For use with unshielded twisted pair (UTP) Cat5e cable •Compatible with 110 and Krone punch-down tools •Cat5e performance is in compliance with ANSI/TIA/EIA 568B.2 standard •Plastic housing •For use with 22 to 26 AWG stranded and solid wire •EIA/TIA approved •UL listed •Operating temperature: -40 – 80°C (-40 – 176°F)
50 Kč bez DPH
60 Kč s DPH
Intellinet Cat5e Keystone Jack, UTP, Black, Punch-down Intellinet Cat5e Keystone Jack, UTP, Black, Punch-down
Skladem v eshopu - Intellinet Cat5e Keystone Jack, UTP, Black, Punch-down

Intellinet Cat6 Keystone Jack, UTP, Black, Punch-down

•Punch-down type •For use with unshielded twisted pair (UTP) Cat6 cable •Compatible with 110 and Krone punch-down tools •Cat6 performance is in compliance with ANSI/TIA/EIA 568B.2-1 standard •Plastic housing •For use with 22 to 26 AWG stranded and solid wire •EIA/TIA approved •UL listed •Operating temperature: -40 – 80°C (-40 – 176°F)
69 Kč bez DPH
84 Kč s DPH
Intellinet Cat6 Keystone Jack, UTP, Black, Punch-down Intellinet Cat6 Keystone Jack, UTP, Black, Punch-down
Skladem v eshopu - Intellinet Cat6 Keystone Jack, UTP, Black, Punch-down

Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, bílý, new

Novinka - Samozařezávací KEYSTONE Cat5E - bílá barva, nové provedení SLIM - štíhlý profil keystonu RJ45 50u´´zlata vhodné pro kabely s vodiči tloušťky 22-26 AWG s rezervou splňuje parametry Cat5E dle standardu ANSI/TIA/EIA-568-A5 - vhodné pro Gigabit Ethernet k ukončení vodičů není potřeba speciální nástroj - stačí zavést vodiče do označených drážek, zacvaknout packu na keystonu a případně vodiče zkrátit díky velmi úzkému provedení jsou keystony vhodné do modulárních panelů 24+48portů i zásuvek včetně ABB Tango/Time barva: bílá
65 Kč bez DPH
79 Kč s DPH
Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, bílý, new Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, bílý, new
Skladem v eshopu - Keystone Cat5E, UTP, samozařezávací, bílý, new

Keystone Cat6A, STP, samozařezávací, stíněný

Keystone Cat6A, stíněný, zamozařezávací Nejvyšší řada STP keystonů testovaná do 500MHz a splňující standardy CAT6A Vhodné pro vysokorychlostní Gigabové a 10Gbit sítě Robustní kovové provedení, pro kabely s vodiči tloušťky 22-26 AWG Samozařezávací mechanismus, kdy vodiče navedeme do víčka, které následně přitlačíme mechanismem keystonu do zářezových svorkovnic (možné vodiče zaříznout i nástrojem typu Krone nebo 110) Na konci keystonu je očko pro fixaci kabelu a zabránění nechtěnému vytržení SLIM - úzké provedení - vhodné do modulárních panelů LYNX 24/48port i zásuvek ABB Tango, Time apod. certifikace UL, 3PP, ETL
87 Kč bez DPH
105 Kč s DPH
Keystone Cat6A, STP, samozařezávací, stíněný Keystone Cat6A, STP, samozařezávací, stíněný
Skladem v eshopu - Keystone Cat6A, STP, samozařezávací, stíněný

Netgear 150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

Additional PSU for M4300-28G and M4300-52G C14 connector Capacity: 110V-240V AC power input Up to 150W output power at 110/220V AC
5289 Kč bez DPH
6400 Kč s DPH
Netgear 150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Netgear 150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT
Nedostupné - Netgear 150W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

Netgear 550W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

Additional PSU for M4300-28G-PoE+ (GSM4328PA) and M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) C14 connector Capacity: 110V-240V AC power input Up to 575W output power at 110/220V AC
9255 Kč bez DPH
11198 Kč s DPH
Netgear 550W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Netgear 550W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT
Nedostupné - Netgear 550W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE

Přidává 10 Gigabit Ethernet "Long Reach Multimode" optickou konektivitu Kompatibilní se zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními modelů GSM73xxS / GSM72xxPS a AX743 modulem 10 Gigabit Ethernet až na 220m vzdálenost s 62.5/125?m multimode optickým připojením
10179 Kč bez DPH
12317 Kč s DPH
Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE
Nedostupné - Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE

Netgear 250W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT

Additional PSU for M4300-8X8F, M4300-12X12F and M4300-24X24F C14 connector Capacity: 110V-240V AC power input Up to 250W output power at 110/220V AC
5962 Kč bez DPH
7214 Kč s DPH
Netgear 250W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT Netgear 250W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT
Nedostupné - Netgear 250W 100-240VAC POWER SUPPLY UNIT