vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Prodloužené rameno na monitor s vertikálním upevněním

Kalkulačka splátek CETELEM
3438 Kč s DPH

2841 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství a kabely k monitorům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: K60904US
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 12 měsíců
Prodloužené rameno na monitor s vertikálním upevněním
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ramena monitoru Kensington SmartFit® fungují s libovolným monitorem a umožňují jej nastavit do ideální polohy pro vytvoření bezpečného, pohodlného a ergonomického prostředí pracovní stanice. Náš exkluzivní systém barevného značení SmartFit™ umožňuje umístit monitor do ideální ergonomické výšky, a tak snížit namáhání zraku a krku, čímž dojde k zvýšení produktivity zaměstnanců. Ramena monitoru SmartFit jsou lehká, nevyžadují žádné sestavení (případně je sestavení velmi snadné) a nastavit je zvládne jedna osoba. Barevnou tyč SmartFit™ lze nastavit v několika sekundách, takže stejný pracovní prostor může bez pomoci další osoby snadno používat i více uživatelů.
Jedna velikost nevyhovuje všem. Co se týká pohodlí, možnosti nastavení hrají nejdůležitější roli. Zajištění souladu s ergonomickými normami nemusí být žádný problém. Systém Kensington SmartFit™ je jednoduchý a snadno se používá – zajistit pohodlí vašim zaměstnancům můžete i bez pořizování složitých a nákladných ergonomických pracovních stanic. Roky výzkumu v americké armádě odhalily přímou souvislost mezi velikostí ruky a ostatními tělesnými mírami. Výsledkem je jednoduchý systém barevného značení, který uživatelům umožňuje zvolit vždy dokonalé nastavení v několika sekundách a soustředit se výhradně na práci. Systém SmartFit™ usnadňuje uživatelům instalaci a přizpůsobení pracoviště podle vlastních požadavků na ergonomii. Každý produkt SmartFit™ se dodává s nákresem ruky. Tento nákres vám pomůže se specifickým barevným nastavením SmartFit™, které zajistí maximální pohodlí. Malá investice do ergonomie pracoviště může přinést významné zvýšení produktivity tím, že sníží únavu, chronická poranění, absenci, a třeba i soudní výdaje.

* Rameno je plně nastavitelné na výšku i délku a dá se složit k panelu
* Rychlá a snadná montáž – rameno je předem sestavené
* Systém SmartFit™ umožňuje uživateli nastavit přesnou ergonomickou polohu v několika sekundách a bez cizí pomoci
* Díky systému vedení kabelu budete mít na stole pořádek


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Prodloužené rameno na monitor s vertikálním upevněním
Diskuze k produktu: prodlouzene-rameno-na-monitor-s-vertikalnim-upevnenim není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.