vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Průmyslový zásuvkový modul CAT6 STP 1 x RJ45 IP67

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
377 Kč s DPH

312 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SXKJ-IN-6-STP-BK
Výrobce: SOLARIX
Záruka: 60 měsíců
Průmyslový zásuvkový modul CAT6 STP 1 x RJ45 IP67
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Průmyslový zásuvkový modul CAT6 STP 1 x RJ45 IP67

PŘEHLED
Tyto průmyslové zásuvkové moduly strukturované kabeláže Solarix jsou určeny pro použití v prostředí, kde nelze z důvodu prašnosti, vlhkosti, teplotní náročnosti nebo vibrací použít běžné prvky strukturované kabeláže. U těchto zásuvkových modulů jsou kontakty duální svorkovnice typu 110/Krone označeny barevným schématem podle způsobu zapojení, a to buď podle standardu T568A, nebo T568B. Do této svorkovnice lze zařezat kabely s vodiči o velikosti AWG 26 – 22. Všechny průmyslové komponenty strukturované kabeláže Solarix jsou vyrobeny z odolných materiálů a jsou navrhnuty tak, aby odpovídaly kategorii krytí IP67. Kromě zvýšené odolnosti se tyto komponenty systému Solarix vyznačují vynikajícím výkonem, maximální funkčností a jednoduchou instalací. Všechny komponenty splňují nebo dokonce převyšují požadavky specifikované v mezinárodních standardech pro strukturovanou kabeláž TIA/EIA 568, ISO 11801 a EN50173.


SPECIFIKACE
Kategorie
* CAT6

Podporované protokoly
* 1000BaseTX

Počet portů
* 1

Stínění
* ano

Modulární provedení
* ano

Materiál nekovových částí
* FR plast podle UL94-0, nerez

Skladovací teplota
* -40 až 70deg;C

Provozní teplota
* -10 až 60deg;C

IP krytí
* IP67


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Průmyslový zásuvkový modul CAT6 STP 1 x RJ45 IP67
Diskuze k produktu: prumyslovy-zasuvkovy-modul-solarix-cat5e-utp-1-x-rj45-ip67 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.