vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PS VITA - Assassins Creed Chronicles

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
750 Kč s DPH

620 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 3307215916506
Výrobce: UBI SOFT
Záruka: 24 měsíců
PS VITA - Assassins Creed Chronicles
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PS Vita verze s českými titulky.

Assassin'sCreed Chronicles zavede hráče do tří rozdílných civilizací a dob napříč historií. Nejprve do Číny za dob dynastie Ming na počátku jejího rozpadu, poté do říše Sikh při přípravách války proti Indii a nakonec do Ruska při dozvucích Velké říjnové revoluce. Navrženo pro mistry plížení, kteří sdílejí nadšení z přepisování historie ve hrách. Můžete tak vzít do rukou osudy AssassinůShaoJun, ArbaazeMira a Nikolaje Orelovav herním světě ve 2,5D perspektivě. Eliminujte nepřátele ze stínu, doveďte k dokonalosti umění parkourua vstupte do ohromujícího světa živoucích obrazů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PS VITA - Assassins Creed Chronicles
Diskuze k produktu: ps-vita-assassins-creed-chronicles-od-unor-2016 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.