vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PS Vita - Borderlands 2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
651 Kč s DPH

538 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PS719420415
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruka: 24 měsíců
PS Vita - Borderlands 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
dostupné od 21.5..2014

Čeká na tebe pořádná řežba. Sezvi kamarády.
*Nabij zbraně a připrav se užít si zážitky v oceněné hře Borderland 2 na PlayStation Vita.
*Nech protivníky v nejistotě a vyzkoušej všech 6 povolání postav, mezi kterými nechybí Gunzerker, který třímá v každé ruce jednu zbraň, a Assassin, který se umí nepozorovaně pohybovat.
*Užij si Pandoru na maximum s šesti přídavnými balíčky: Mr. Torgue's Campaign of Carnage (Drsná kampaň pana Torqua), Captain Scarlett and Her Pirate's Booty (Kapitánka Scarlett a její pirátská kořist), Psycho Character Class (Nová třída postavy Psycho), Mechromancer Character Class (Nová třída postavy Mechromancer), Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 1 (Úžasný balíček vybavení pro všechny lovce pokladů) a Collector's Edition Pack (Balíček ze Sběratelské edice).
*Zastřílej si a pátrej po kořisti na celé Pandoře s pomocí kooperačního režimu s volným připojováním a odpojováním až pro čyři hráče.
*Využívej funkci Cross-Save mezi verzemi pro PlayStation 3 a PS Vita a pokračuj ve svém dobrodružství, ať jsi kdekoliv.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PS Vita - Borderlands 2
Diskuze k produktu: ps-vita-borderlands-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.