vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PS VITA - Call of Duty: Black Ops

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
778 Kč s DPH

643 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5030917114045
Výrobce: ACTIVISION
Záruka: 24 měsíců
PS VITA - Call of Duty: Black Ops
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dříve než se mohou odehrát boje budoucnosti, musí být napsáno dějiny. Call of Duty Black Ops : Declassified představuje nový příběh exkluzivně na PlayStation Vita, který představuje původní fikci ze světa Call of Duty: Black Ops se zcela novou kampaní obsahující Special Ops mise. Hra Call of Duty Black Ops: Declassified, optimalizovaná pro hráče na cestách, přináší nejintenzivnější handheld Call of Duty zážitek v současnosti, přičemž obsahuje příběhový režim Special Ops a multiplayerový boj šitý na míru pro PS Vita.

Co nás čeká?
•Speciální mise jen pro PSVita.
•Přibalte si svou oblíbenou střílečku na cesty.
•Hra obsahuje také multiplayer.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PS VITA - Call of Duty: Black Ops
Diskuze k produktu: ps-vita-call-of-duty-black-ops není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.