vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PS Vita - Minecraft

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
552 Kč s DPH

456 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PS719439219
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruka: 24 měsíců
PS Vita - Minecraft
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Minecraft
Sni, buduj a tvoř, ať jsi kdekoli.
*Přenes se do úspěšného světa hry Minecraft na PlayStation Vita, navrhni si svůj vlastní herní svět, a pak se vrhni do jeho průzkumu, přetváření i dobývání.
*Objev záhadný svět plný nebezpečných tvorů v režimu Přežití nebo se ve stínové říši Nether přidej k těm nejodvážnějším z odvážných.
*Připrav se na zcela novou závěrečnou bitvu hry s drakem ukončovatelem, a to včetně hry až pro čtyři hráče v režimu multiplayer.
*Nové rozhraní tvorby ti pomůže navrhnout řadu neuvěřitelných výtvorů a tvým jediným omezením bude tvá představivost.
*Zcela nový režim výuky ti pomůže zvládnout základy a získat nezbytné dovednosti.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PS Vita - Minecraft
Diskuze k produktu: ps-vita-minecraft není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.