vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PS3 - Diablo 3 Ultimate Evil Edition

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
477 Kč s DPH

394 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5030917144455
Výrobce: Blizzard
Záruka: 24 měsíců
PS3 - Diablo 3 Ultimate Evil Edition
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Diablo 3 Ultimate Evil je kompletní balení třetího pokračování akčního RPG, které poprvé spatřilo světlo světa už na konci roku 1996 a sklidilo veliký úspěch. Za titulem stojí oblíbený Blizzard Entertainment, který trojku vyvíjí od roku 2005.

Hra přešla do 3D vyobrazení, ale na základě přání mnoha fanoušků série není umožněno rotovat kamerou - povoleno je pouze zoomování. Hra si tak zachovala pevný isometrický pohled třetí osoby vznášející se pod úhlem nad bojištěm, stejně jako známe z předchozích dvou dílů.

Příběh je opět usazen do světa Sanctuary, na který dopadla kometa. Fanouškům dobře známá postava mága Deckarda Caina je možná jednou z prvních obětí narůstajícího zla. Formuje se nový nepřítel a my se navracíme zpět na stará místa, jako je například vesnice Tristram. Čekají nás i nové lokace a především nové úkoly.

Vytvoříte si hrdinu ze šesti odlišných tříd, jako jsou: Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian,Crusader a Monk. Každý je vybavený řadou kouzel a schopností. Jako jeden z hrdinů budete rozplétat epický příběh a zapojíte se do lítých bojů s hordami monster. Budete vylepšovat své vlastnosti a rozvíjet se ve zcela přepracovaném a vylepšeném "RPG systému".

Co nás čeká?
•Základní hra včetně datadisku.
•Šest charakterů – Wizard, Witch Doctor, Demon Hunter, Barbarian, Crusader a Monk.
•Nový 3D engine – obohacen o velkolepé vizuální efekty a fyziku Havok.
•Četné vnitřní i venkovní prostory.
•Interaktivní prostředí – zničitelné prostředí pro kladení pastí a efektivní likvidaci příšer.
•Náhodně generované světy, které způsobí nekonečnou znovuhratelnost.
•Spousta těch nejhorších monster s unikátními způsoby útoku a rozličným chováním.
•Kompletně přepracovaný systém RPG, který umožní ještě větší RPG zážitek než kdykoliv předtím.
•Multiplayer přes Battle.net – zahrejte si se sousedem v Brně, Blavě a nebo v Michiganu.
•Nephalen Cube, kostka, ve které budeme moci už od začátku rozebírat a spojovat předměty.
•Cauldron of Jordan, předmět v inventáři, díky kterému je možné prodávat předměty kdekoliv ve světě. Odpadá tak neustálé vracení se do měst.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PS3 - Diablo 3 Ultimate Evil Edition
Diskuze k produktu: ps3-diablo-3-ultimate-evil-edition není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.