vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PS3 - Farming Simulator 2013

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
693 Kč s DPH

573 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: COMGAD
Záruka: 24 měsíců
PS3 - Farming Simulator 2013
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
FARMÁŘSKÝ SIMULÁTOR ČÍSLO 1 POPRVÉ V HISTORII MÍŘÍ NA KONZOLE!

Farming Simulator, opravdový fenomén mezi herními simulátory, opět překvapil svět se svou edicí s číslem 2013, která se stala světovým bestsellerem, jíž se v den vydání prodalo přes 400 000 kusů. Dnes vůbec poprvé míří jednička mezi farmářskými simulátory i na Playstation®3 a Xbox360®!

Farming Simulator si stále zachovává veškeré klíčové prvky, které se staly standardem virtuálního farmaření, ale zároveň obsahuje mnoho nových strojů, vozidel, plodin, zvířat a prostředí. Farming Simulator představuje vybavení od 20 nejlepších výrobců zemědělských strojů, a to včetně tuctů nových exemplářů. Hráči budou ovládat stroje známých značek jako třeba

Case IH, Lamborghini a dalších, jakož i několik zvláštních vozidel od Grimme, navržených pro sklizeň brambor a cukrové řepy!

Farming Simulator na konzole přináší i exkluzivní obsah včetně zbrusu nového prostředí Severní Ameriky, které si hráčská komunita velmi žádala. Také přichází s hromadou nových nástrojů a vozidel jako Case Magnum 340, díky čemuž vyžene farmářský zážitek na maximum!

- Obrovský výběr skutečných farmářských vozidel: 20 velkých značek a přes 100 nástrojů a vozidel
- Dosud neviděné gigantické stroje pro sklizeň nových plodin
- Kompletní režim kariéry včetně správy obchodu a nových zvířat jako třeba kuřat a ovcí
- Dvě obrovské nové mapy, ve kterých si můžete svou farmu budovat:
typická evropská a americká prostředí
- Rozmanitější plodiny s dodatečnými fázemi dozrávání


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PS3 - Farming Simulator 2013
Diskuze k produktu: ps3-farming-simulator-2013-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.