vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Puro cestovní rychlonabíječka, 2x USB, výstup až 3,4 A, bílá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
348 Kč s DPH

288 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: FCTCV2USB34WHI
Výrobce: Puro
Záruka: 24 měsíců
Puro cestovní rychlonabíječka, 2x USB, výstup až 3,4 A, bílá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Univerzální nabíječka kompaktních rozměrů vhodná pro nabíjení smartphonů, phabletů a tabletů. Malá velikost je velmi vhodná při cestování, když nemáte dostatek prostoru ve vašem zavazadle a vaše zařízení potřebuje rychlou injekci energie. PURO cestovní nabíječka Fast Charger je vybaven dvěma USB porty, které jsou schopny nabíjet 2 zařízení najednou. Modré LED podsvícení vás informuje o nabíjení. Největší výhodou nabíječky Puro je jedinečná technologie nabíjení. Díky tomuto řešení můžete nabíjet zařízení od 0 do 50% do 30 minut, a to s ohledem na ideální rovnováhu nabíjení druhého zařízení vloženého v druhém portu. Nabíječka automaticky detekuje vložené zařízení (iOS / Android), poskytuje nejoptimálnější provoz a bezpečnost.
Specifikace: · 2 porty USB · Schopnost nabíjet dvě zařízení najednou · Modré LED podsvícení · Automatická detekce zařízení (iOS / Android) · Vstup: 110 / 240V AC / - Výstup: 5V, 3.4 APřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Puro cestovní rychlonabíječka, 2x USB, výstup až 3,4 A, bílá
Diskuze k produktu: puro-cestovni-rychlonabijecka-2x-usb-vystup-az-34-a-bila není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.