vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Puro cestovní rychlonabíječka, 2x USB, výstup až 3,4 A, bílá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
334 Kč s DPH

276 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: FCTCV2USB34WHI
Výrobce: Puro
Záruka: 24 měsíců
Puro cestovní rychlonabíječka, 2x USB, výstup až 3,4 A, bílá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Univerzaacute;lniacute; nabiacute;ječka kompaktniacute;ch rozměrů vhodnaacute; pro nabiacute;jeniacute; smartphonů, phabletů a tabletů. Malaacute; velikost je velmi vhodnaacute; při cestovaacute;niacute;, když nemaacute;te dostatek prostoru ve vascaron;em zavazadle a vascaron;e zařiacute;zeniacute; potřebuje rychlou injekci energie. PURO cestovniacute; nabiacute;ječka Fast Charger je vybaven dvěma USB porty, ktereacute; jsou schopny nabiacute;jet 2 zařiacute;zeniacute; najednou. Modreacute; LED podsviacute;ceniacute; vaacute;s informuje o nabiacute;jeniacute;. Největscaron;iacute; vyacute;hodou nabiacute;ječky Puro je jedinečnaacute; technologie nabiacute;jeniacute;. Diacute;ky tomuto řescaron;eniacute; můžete nabiacute;jet zařiacute;zeniacute; od 0 do 50% do 30 minut, a to s ohledem na ideaacute;lniacute; rovnovaacute;hu nabiacute;jeniacute; druheacute;ho zařiacute;zeniacute; vloženeacute;ho v druheacute;m portu. Nabiacute;ječka automaticky detekuje vloženeacute; zařiacute;zeniacute; (iOS / Android), poskytuje nejoptimaacute;lnějscaron;iacute; provoz a bezpečnost.
Specifikace: middot; 2 porty USB middot; Schopnost nabiacute;jet dvě zařiacute;zeniacute; najednou middot; Modreacute; LED podsviacute;ceniacute; middot; Automatickaacute; detekce zařiacute;zeniacute; (iOS / Android) middot; Vstup: 110 / 240V AC / - Vyacute;stup: 5V, 3.4 A


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Puro cestovní rychlonabíječka, 2x USB, výstup až 3,4 A, bílá
Diskuze k produktu: puro-cestovni-rychlonabijecka-2x-usb-vystup-az-34-a-bila není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.