vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Puro zadní kryt pro Asus Zenfone 2 ZE550/ZE551 ULTRA-SLIM "0.3" s fólií na displej, transparentní

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
113 Kč s DPH

93 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ASZFONE203TR
Výrobce: Puro
Záruka: 24 měsíců
Puro zadní kryt pro Asus Zenfone 2 ZE550/ZE551 ULTRA-SLIM...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Velmi tenkeacute; a lehkeacute; pouzdro/kryt pro Asus Zenfone 2 ZE550/ZE551. Jeho tlouscaron;ťka je pouhyacute;ch 0,3 mm, takže nezvyscaron;uje rozměry telefonu.
Pouzdro poskytuje plnyacute; přiacute;stup ke vscaron;em funkčniacute;ch tlačiacute;tkům a maacute; otvor pro kameru fotoaparaacute;tu, takže můžete plně využiacute;vat vscaron;echny funkce sveacute;ho Asus Zenfone 2 ZE550/ZE551 bez vyjmutiacute; z pouzdra. Sada obsahuje takeacute; ochrannou foacute;lii na dotykovou obrazovku, takže vaacute;scaron; smartphone je plně chraacute;něn před poscaron;kraacute;baacute;niacute;m a poscaron;kozeniacute;m.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Puro zadní kryt pro Asus Zenfone 2 ZE550/ZE551 ULTRA-SLIM "0.3" s fólií na displej, transparentní
Diskuze k produktu: puro-zadni-kryt-pro-asus-zenfone-2-ze550-ze551-ultraslim-03-s-folii-na-displej-transparentni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.