vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Color LaserJet - Image fuser unit kit, Q3656A

Kalkulačka splátek CETELEM
3171 Kč s DPH

2621 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: Q3656A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Color LaserJet - Image fuser unit kit, Q3656A
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tiskový materiál HP LaserJet spolupracuje s tiskárnou tak, aby bylo dosaženo jednoduchého, vysoce kvalitního, ekonomického a spolehlivého barevného tisku. Zdokonalený elektrofotografický proces umožňuje tisk široké škály jasných barev a ostrého textu na různé druhy papíru.

Funkce
Spotřební materiál a tiskárna HP LaserJet používají dynamické nastavení fotocitlivosti válce, které zajišťuje přesnost barev i v extrémních podmínkách. Pokroková složení tonerů umožňují tisknout širokou škálu živých barev a ostrý text, a vytvářet tak profesionální dokumenty.
Spotřební materiál pro barevnou laserovou tiskárnu HP Color LaserJet byl navržen společně s touto tiskárnou. Tento ekonomický tiskový systém poskytuje spolehlivý a efektivní provoz, který minimalizuje počet uživatelských zásahů – šetří tak čas a zvyšuje produktivitu.
Spotřební materiál HP je součástí tiskového systému navrženého tak, aby umožňoval efektivní a včasnou údržbu a snadnou instalaci bez jakékoli příručky. Inteligentní technologie Smart1 upozorňuje na nízkou hladinu toneru a umožňuje včas vyměnit kazety.

Specifikace
Tisková technologie
Laser
Výtěžnost (barevně)
60 000 stran
Anotace k výtěžnosti v počtu stran
S tiskárnami HP Color LaserJet 3550 a 3700 dosáhnete výtěžnosti 75 000 stránek.

Provozní požadavky
Rozsah provozní teploty
15 až 25 °C
Rozsah skladovacích teplot
-20 až 40 °C
Vlhkost skladování
10 až 90 % RH


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Color LaserJet - Image fuser unit kit, Q3656A
Diskuze k produktu: q3656a-image-fuser-kit-pro-clj-3500-3550-3700 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.