vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Qnap licenční balíček pro kamery - 1 kamera

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1245 Kč s DPH

1029 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: LIC-CAM-NAS-1CH
Výrobce: QNAP
Záruka: 99 měsíců
Qnap licenční balíček pro kamery - 1 kamera
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Licenční balíček pro kamery (1 kamera) pro Qnap
Volitelné licenční balíčky pro kamery pro instalaci dodatečných kamer pro Qnap NAS
Qnap Camera License Packs umožňují rozšířit počet kamer používaných se stanicí Qnap Surveillance Station Pro. Standardně je nainstalována licence pro jednu kameru. Použitím licenčního klíče v uživatelském rozhraní stanice Surveillance Station Pro můžete v síti nastavit a spravovat více než jednu kameru. •Zakoupení a rozšíření podpory kamer •K dispozici jsou dva balíčky - licence pro 1 kameru - licence pro 2 kamery - licence pro 4 kamery


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Qnap licenční balíček pro kamery - 1 kamera
Diskuze k produktu: qnap-camera-license-pack-x-1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.