vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

QNAP QGenie Mobile NAS, 600MHz, 64MB RAM, 32GB_SSD, Wifi, LAN, USB 3.0, SD

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1898 Kč s DPH

1569 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
NAS - network attached storag
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: UMNP00409
Výrobce: QNAP
Váha: 0,15
Záruka: 24 měsíců
QNAP QGenie Mobile NAS, 600MHz, 64MB RAM, 32GB_SSD, Wifi,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Technická podpora na tel. 800 118 629

Mobilní NAS - Rozšiřte možnosti vašich mobilních zařízení
QGenie nabízí skvělé bezdrátové mobilní řešení pro flexibilní rozšíření úložného prostoru vašich mobilních zařízení. Můžete snadno zálohovat fotografie a dokumenty do QGenie a uvolnit prostor pro aplikace, novější soubory, fotografie a videa na svých mobilních zařízeních. Můžete také uložit své oblíbené filmy v rozlišení HD na QGenie a vychutnat si je na mobilních zařízeních kdykoliv a kdekoliv.

Osobní cloud kdykoliv a kdekoliv
QGenie lze aktivovat jediným stisknutím posuvného přepínače, což vám umožní přístup a sdílení přes unikátní Wi-Fi SSID. Vestavěná služba myQNAPcloud vám umožňuje přístup ke všem souborům uloženým na QGenie odkudkoliv. Díky kapesnímu provedení si můžete vzít QGenie kamkoliv a vychutnat vaše sbírky prostřednictvím mobilní aplikace Qfile. QGenie vydrží pracovat na baterii až 10 hodin. A co víc, všechny soubory na QGenie může být automaticky synchronizovány s vaším NAS serverem.

3000 mAh Power bank pro mobilní telefony
S kapacitou 3000mAh může QGenie sloužit jako nabíjecí zdroj pro vaše mobilní zařízení. Plně nabitá QGenie může poskytnout 1,5 násobek kapacity baterie průměrného smartphonu přes USB připojení. QGenie je vybaven 7 typy ochranných obvodových mechanismů k zajištění ochrany vašich zařízení.

Wifi Acces point - připojte se k internetu a sdílejte s přáteli vaše zážitky
Pomocí jednoduchého nastavení proměníte QGenie v router s připojením k internetu a to různými cestami dle aktuálních potřeb ( LAN kabel, WiFi, USB 3G/4G modem atd.). Nyní můžete sdílet s přáteli internet a sociální sítě. QGenie umožňuje připojení až 8 zařízení současně včetně PC, Mac, Android a iOS prostřednictvím bezdrátové sítě. Je ideální pro sdílení multimédií při cestování ve vozidle.Procesor: MIPS 24KEc 600MHz
DRAM : 64MB RAM
Flash Memory: 16MB
Internal SSD: 32GB
WiFi: 802.11n 1T1R 150Mbps
LAN Port: 1 x 100Megabit RJ-45 Ethernet port
OLED Display: Ano
LED Indikátory: Napájení, baterie
USB: 1 x USB 3.0 port
SD Card Slot: 1 x SDXC
Tlačítka: info, reset
Přepínač pro mód: Wifi sdílení/ Power Bank/ Vypnuto
Rozměry: 115 (H) x 58.5 (W) x 17.5 (D) mm
Hmotnost: 122 g
Odběr: 0.8W
Obsah balení: QGenie, USB 3.0 kabel, příručka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k QNAP QGenie Mobile NAS, 600MHz, 64MB RAM, 32GB_SSD, Wifi, LAN, USB 3.0, SD
Diskuze k produktu: qnap-qgenie-mobile-nas-600mhz-64gb-ram-32gbssd-wifi-lan-usb-30-sd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.