vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

QNAP TAS-268 NAS server, 1,1 GHz DC/2GB/4GB/2x HDD/GL/HDMI/USB 3.0/R0,1/DO

Kalkulačka splátek CETELEM
5376 Kč s DPH

4443 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: UMNP00367
Výrobce: QNAP
Váha: 1,9
Záruka: 24 měsíců
QNAP TAS-268 NAS server, 1,1 GHz DC/2GB/4GB/2x HDD/GL/HDM...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Technická podpora na tel. 800 118 629

HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/

CPU : ARM® 1.1 GHz dual-core procesor
Paměť: 2GB DDR3
Flash paměť: 4GB
Pevný disk: 2 x 3.5" SATA 3Gb/s
RAID Management: RAID 0, RAID 1, JBOD, Single disk
LAN Port: 1 x Gigabit RJ-45 Ethernet port
LED Indicatory: HDD 1-2, LAN, Status, USB
USB: 1 x USB 3.0 (přední strana), 4 x USB 2.0 (zadní strana)
HDMI výstup: Ano, 1.4b (4K/30Hz)
Tlačítka: Power/Status, Reset, USB One-Touch-Backup
Provedení: Mini-tower

Rozměry: 187.7 x 90 x 125 mm
Hmotnost: : 0.7 Kg/ 1.88Kg (hrubá)
Spotřeba : (HDD Standby) 5,8 W
Napájení : Externí adaptér, 60W, 100-240V
Ventilátor: Ano

Inovativní duální TAS-168 se systémy QTS a Android™ je bezprecedentní síťové úložné centrum pro ukládání souborů, zálohování, vzdálený přístup a — což je na tom to nejvíce vzrušující — nejlepší prožitek s multimédii a aplikacemi, jaký kdy na NAS zažijete! Kompaktní TAS-168 založený na dvoujádrovém procesoru ARM® v7 s 2 GB RAM nabízí dobrý výkon jako domácí NAS a díky své velké úložné kapacitě a výstupům do HDMI pro přehrávání médií 4K (H.265 H.264) může sloužit jako dokonalé mediální centrum zábavy. Abyste měli co nejlepší multimediální prožitek, používejte prostě TAS-168 s klávesnicí a myší. Používání kombinovaného NAS s operačními systémy QTS a Android je velmi praktické. Pro svůj neomezený počet aplikací se řadí k nezbytnostem moderního digitálního života.

Jeden NAS, dva systémy, neomezený počet aplikací a zábavy
TAS-168 je prvním NAS nabízejícím duální systémy - QTS a Android™. Ačkoli QTS poskytuje efektivní přenos dat, bohatství multimediálních funkcí a solidní zabezpečení dat, systém Android™ spravuje přehrávání videí 4K (H.265 H.264) prostřednictvím rozhraní HDMI, lze na něm provozovat aplikace pro Android™ a umí instalovat aplikace z Google Play™. Oba systémy sdílejí stejnou úložnou databázi, aby bylo možno získávat přístup ke všem vašim mediálním souborům a dokumentům ze systémů QTS a Android™ současně. Aplikaci Qfile od QNAP můžete používat k nahrávání fotografií a k jejich využívání na displeji HDMI prostřednictvím systému Android™. Obdobně soubory stažené ze systému Android™ lze spravovat a sdílet prostřednictvím operačního systému QTS. Zažijte výkon Kombinovaného NAS se systémy QTS a Android s TAS-168 a poznejte snadné a efektivní ukládání souborů v kombinaci s bohatstvím multimediálních přehrávacích aplikací!

Terabyty úložné kapacity
TAS-168 podporuje mnoho terabytů úložné kapacity, která může sloužit k ukládání velkých sbírek fotografií, hudby a videí. Na rozdíl od ostatních zařízení Android™ vyznačujících se četným omezeními úložné kapacity můžete stahovat tolik aplikací, kolik budete chtít, aniž byste museli mít péči o nedostatek úložného prostoru.

Připojte klávesnici, myš a monitor, a máte všechno připraveno
Prostým připojením klávesnice, myši a displeje HDMI získáte možnost přímo spravovat, editovat a přehrávat soubory uložené na the TAS-168, aniž byste potřebovali další PC. Na displeji HDMI najdete své oblíbené rozhraní Android™ a můžete začít používat různé aplikace od QNAP, jako například Qfile, Qmanager, Qphoto, Qvideo, Qmusic, MyNAS a Kodi™. Prožitek na systému Android™ je Vaším prožitkem s TAS, takže si stáhněte všechny své aplikace pro Android™ do TAS-168, a využívejte správu videí, aplikací a souborů na monitoru nebo TV pro co nejlepší vizuální pohodlí.

Ovládejte svůj multimediální prožitek bezplatným dálkovým ovládáním
Rozhraní systému Android™ můžete přímo ovládat bezplatným dálkovým ovládáním od QNAP (RM-IR003) a přehrávat média, snadno zrychleně dopředu, pozastavovat je, nebo se vrátit na přehrávání videa z jiné obrazovky. S dálkovým ovládáním a podporou 4K (H.265 H.264)* dokáže TAS-168 poskytovat dokonalý prožitek z domácího kina a vynikající zábavu. Uvidíte, jak snadné bude přehrávání Vašich oblíbených filmů, televizních seriálů a programů uložených na TAS-168 nebo vysílaných z aplikací, nebudete muset dokupovat set-top boxy, ani nebude nutno nastavovat komplikovaná nastavení.

Google Play a Qmarket pro neomezené množství aplikací
Systém Android™ na TAS-168 poskytuje přístup do obchodů Google Play™ a Qmarket. Na Google Play™ najdete různou hudbu, filmy, knihy a aplikace a hry pro Android™ nebo si můžete stáhnout aplikace pro QNAP a získávat přístup k dalším trhům s aplikacemi od Qmarket. Kombinace dvou systémů založených na aplikacích Vám umožní využívat nekonečný proud aplikací a zábavy.

Duální procesor ARM® v7 s frekvencí 1,1 GHz
TAS-168, založený na duálním procesoru ARM® v7 1,1 GHz * s 2 GB DDR3 RAM je určen pro použití jako osobní prostředí cloud pro uživatele v domácnostech, který je dokonalý k používání jako zábavní a vzdělávací mediální centrum. TAS-168 dokonale slouží jako domácí multimediální centrum, které lze použít k efektivnímu stahování a zálohování souborů v době, kdy na něm využíváte fotografie, hudbu a videa.

QTS usnadňuje centrální správu a sdílení souborů
Operační systém QTS poskytuje webové uživatelské rozhraní, které Vám pomůže snadno spravovat soubory na TAS-168. Dle svých potřeb si můžete nainstalovat různé aplikace pro ukládání, zálohování, správu a multimediální aplikace. File Station Vám umožní nahrávat, stahovat a spravovat soubory odkudkoli pomocí webového prohlížeče. Všechny vaše fotografie, hudba a videa lze uspořádat pomocí integrované knihovny médií, a snadno je spravovat a sdílet pomocí Photo Station, Music Station a Video Station. Energeticky úsporná Download Station je Vaším centrem stahování fungujícím 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, čímž Vám umožní rychle stahovat soubory a obohatit Vaše sbírky. QTS Vám také umožňuje mít otevřeno více oken aplikací najednou a provozovat tak více úloh současně, což zvyšuje efektivitu provozu.

TAS plus NAS k zvládání ještě více úkolů
Kromě toho, že může pracovat samostatně, lze TAS-168 používat také společně s jiným QNAP NAS, aby zvládal ještě více aplikací.
•Funkce QTS RTRR/rsync mohou pomoci zálohovat soubory na TAS-168 na jiný NAS a zabezpečit tak data dvojí ochranou.
•S rozhraním Android™ zobrazovaným prostřednictvím monitoru HDMI můžete používat - aplikace jako Qphoto, Qmusic a Qvideo k procházení multimediálních souborů na jiném QNAP - NAS, nebo si nainstalovat aplikaci Vmobile k monitorování kamer IP ze Surveillance Station na jiném NAS.
•Pomocí jiného NAS (s operačním systémem QTS 4.2 nebo vyšším), můžete používat File Station k přímému připojení sdílených složek ze vzdáleného zařízení TAS-168 prostřednictvím FTP, WebDAV, a CIFS/SMB.
•Různé aplikace pro sítě VPN, které jsou k dostání na Google Play™, Vám mohou pomoci vysílat mediální obsah ze zálohovaných serverů nebo vytvořit zabezpečený tunel OpenVPN mezi TAS-168 a mezi jiným NAS pro zpracování úloh zálohování na dálku.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k QNAP TAS-268 NAS server, 1,1 GHz DC/2GB/4GB/2x HDD/GL/HDMI/USB 3.0/R0,1/DO
Diskuze k produktu: qnap-tas268-nas-server-11-ghz-dc-2gb-4gb-2x-hdd-gl-hdmi-usb-30-iscsi-r01-do není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.