vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

QNAP TBS-453A-4G Turbo NAS server, 1,6 GHz QC/4GB RAM/4xSSD/R0,1,5,6/5xGL/2xHDMI/iSCSI/DO

Kalkulačka splátek CETELEM
12359 Kč s DPH

10214 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
NAS - network attached storag
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: UMNP00376
Výrobce: QNAP
Váha: 1,9
Záruka: 24 měsíců
QNAP TBS-453A-4G Turbo NAS server, 1,6 GHz QC/4GB RAM/4xS...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Technická podpora na tel. 800 118 629

HDD compatibility list naleznete na http://www.qnap.com/i/en/product_x_grade/

Kompaktní a víceúčelový čtyřjádrový NAS s SSD M.2
Kompaktní, téměř neslyšný a víceúčelový 4-pozicový TBS-453A M.2 SSD NASbook je ideální pro podnikové schůzky a multimediální aplikace. TBS-453A vybavený čtyřjádrovým procesorem Intel® 1,6GHz a integrovaným 4-portovým síťovým switchem, který k ukládání dat používá až 4 SSD M.2, nejenže zastává funkci plnohodnotného NAS s ochranou RAID, ale může fungovat také jako switch a sdílet přístup k síti pro více uživatelů bez ohledu na to, zda je zapnutý nebo vypnutý. Díky jeho duálnímu výstupu do HDMI a schopnosti zobrazování a překódování videí v rozlišení 4K H.264 lze TBS-453A snadno brát s sebou na schůzky a používat k prezentaci uložených souborů a kvalitního multimediálního obsahu. TBS-453A podporuje také platformu Linux® s otevřeným zdrojovým kódem, která Vám umožní přímé použití bohatě funkčně vybavených aplikací pro Linux®, takže budete moci využívat soukromé prostředí cloud s kombinací úložišť a aplikací pro IoT.

Procesor
14nm Intel® Celeron® N3150 quad-core 1.6GHz, burst až 2.08GHz

Floating Point Unit:
Ano

Akcelerace HW šifrování:
Ano (AES-NI)

Grafika:
Intel HD Graphics 8.generace

Systémová paměť
4GB (2 x 2GB)
max. 8GB - např. Kingston KVR16LS11/4 (VŽDY POUZE V PÁRU 2x4GB)

Flash :
4GB

Typ disku:
až 4 x M.2 2280/2260/2242 SATA 6Gb/s SSDs
Nejsou součástí dodávky

Network:
5 x Gigabit LAN porty (Port 1 a někteý z portů 2/1 až 2/4 použitelné pro 2 zabudované karty, zbývající lze použít jako switch porty)

USB Porty:
4 x USB 3.0 a 1 x USB 2.0 porty
Podpora USB tiskáren, flash disků, UPS apod..

Video výstup:
2 x HDMI až 4K 2160P Ultra HD

Audio vstupy:
2 x 3.5mm microphone jack (dynamic microphone only)

Audio výstup:
1 x vestavěný reproduktor
1 x výstup na sluchátka/ repro

LED Status:
Power, USB, SSD 1-4

Tlačítka:
Power, USB one-touch-backup, Reset, Volume Up, Volume Down
IR čidlo:
Ano

Rozměry:
25 x 230 x 165 mm

Hmotnost:
724g

Spotřeba energie:
System sleep mode: 0.98W
SSD standby: 13.05W
V provozu: 15.2W

Napájení:
65W adaptér

Ventilátor:
Zabudovaný

Balení:
TBS-453A-4G
Napájecí adaptér
2 x LAN kabel
Dálkový ovadač
SSD instalční sada

TBS-453A, navržený dle koncepce "NASbook", využívá tenkého krytu formátu B5 pro snadnou instalaci na kterékoli místo v kanceláři. Ve srovnání s běžnými NAS, je TBS-453A vybaven SSD M.2 (namísto využití standardních pevných disků), a díky tomu je mnohem menší a tišší. Z důvodu usnadnění instalací a výměn jsou navíc RAM a SSD M.2 snadno přístupné vynětím gumových podložek a ručních šroubů na spodku TBS-453A.

Co je to SSD M.2?
SSD založené na technologii M.2 flash představují přechod od mSATA, který využívá existující formát PCI Express Mini Card a příslušný konektor.SSD M.2, pozoruhodně malé co do fyzické velikosti a schopné podávat vysoký výkon, se nyní často používají v ultraboocích, tabletech a stolních počítačích malých rozměrů, kde není dostatek místa na běžná úložiště.

Optimální výkon se čtyřjádrovou procesorovou jednotkou, hardwarově akcelerovaným šifrováním AES-NI a M.2 SSD
TBS-453A je založen na výkonném čtyřjádrovém procesoru 14nm Intel® Celeron® N3150, s frekvencí 1,6 GHz, který lze při provádění úloh náročných na výkon procesorové jednotky automaticky navyšovat až na 2,08 GHz. TBS-453A vybavený dvoukanálovou RAM 4GB/8GB DDR3L-1600 a čtyřmi paměťmi M.2 SSD k ukládání dat, má také 2 porty sítě Gigabit LAN a 3 porty proGigabitovou síť. Dva integrované porty sítě Gigabit LAN mohou nezávisle podávat datovou propustnost až 112MB/s pro optimalizaci úloh kriticky nezbytných pro chod podniku. TBS-453A je vybaven hardwarově akcelerovaným šifrováním Intel® AES-NI. S 256-bitovým šifrováním AES celých svazků na NAS mohou dva integrované porty Gigabit LAN nezávisle podávat datovou propustnost až 109 MB/s.

Integrovaný čtyřportový switch sítě LAN pro maximalizaci flexibility sítě
TBS-453A zahrnuje doplňkové hardwarové porty switche sítě LAN s nastavením režimu síťového switche a režimu privátní sítě, čímž Vám umožní snadno vybudovat flexibilní síťové prostředí. V implicitním režimu switche mohou uživatelé prostě používat funkcionalitu síťového switche na TBS-453A k sdílení prostředků sítě Internet a NAS současně. V konfiguraci privátní sítě mohou uživatelé vytvořit uzavřenou síť, což jim umožní vytvořit zabezpečené prostředí pro takové aktivity, jako například vytváření zabezpečených nahrávek z dozorování IP kamerami. Síťová koncepce TBS-453A velmi zvyšuje míru týmové spolupráce a produktivitu pracovního procesu, protože zajišťuje neustálou dostupnost sítě Internet. Například účastníkům obchodních setkání by mohla prospět dostupnost síťového prostředí umožňujícího přístup k souborům uloženým na TBS-453A nebo vyhledávání informací online během setkání.

Duální HDMI výstup - přepínání mezi "zrcadlenou" a "rozšířenou" konfigurací pracovní plochy
TBS-453A podporuje exkluzivní technologii QNAP QvPC a je dodáván s duálním HDMI výstupem, který vám umožňuje používat NAS jako PC s klávesnicí, myší a HDMI monitory. Zobrazený obsah můžete nakonfigurovat na dva monitory buďto v “zrcadlené” nebo “rozšířené” konfiguraci pracovní plochy. Při zrcadlení je na obou displejích zobrazován stejný obsah. Režim rozšíření uživatelům umožňuje zobrazovat aplikace na dvou displejích pro zlepšení pohodlí a produktivity při zpracování většího počtu úloh najednou.TBS-453A lze používat také jako vynikající mediální přehrávač pomocí HD Station k využívání bohatých aplikací, jako například Kodi™, HD Player, Plex Home Theater, YouTube™, Spotify®, JRiver, Google Chrome™, Mozilla Firefox® a dalších. Alternativně můžete TBS-453A využívat přímo jako PC prostřednictvím Linux Station a užívat neuvěřitelně populární operační systém Linux® založený na volně dostupném zdrojovém kódu.


Široká škála vstupů 10V ~ 20V DC pro naplnění různých požadavků na vstupní napětí
Pro větší flexibilitu je TBS-453A vybaven kompaktním adaptérem na střídavý proud 65W 19V AC a podporuje stejnosměrný zdroj proudu 10-20V DC, takže je vhodný do průmyslových, továrních a jiných obdobných prostředí, kde bývá potřeba pracovat s různým napětím.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k QNAP TBS-453A-4G Turbo NAS server, 1,6 GHz QC/4GB RAM/4xSSD/R0,1,5,6/5xGL/2xHDMI/iSCSI/DO
Diskuze k produktu: qnap-tbs453a4g-turbo-nas-server-16-ghz-qc-4gb-ram-4xssd-r0156-5xgl-2xhdmi-iscsi-do není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.