vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 16A, 230V, AP8858EU3

Kalkulačka splátek CETELEM
15344 Kč s DPH

12681 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: AP8858EU3
Výrobce: APC
Váha: 2,93
Záruka: 24 měsíců
Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 16A, 230V, AP8858EU3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
AP8858EU3,Jednotky PDU pro stojany vybavené měřicími přístroji od společnosti APC poskytují aktivní měření s optimalizací využití energie a ochranou obvodů. Uživatelsky definované prahové hodnoty výstrah snižují riziko pomocí služeb místních i vzdálených výstrah v reálném čase, které varují před potenciálním přetížením obvodů. Jednotky PDU pro stojany vybavené měřicími přístroji generují data o využití napájení a umožňují správcům datových středisek činit informovaná rozhodnutí ohledně vyvažování zátěže a správného dimenzování prostředí IT za účelem snížení celkových nákladů na vlastnictví. Jednotky PDU pro stojany s měřicími přístroji řady nabízejí monitorování v skutečného výkonu, port senzoru teploty a vlhkosti, zásuvky IEC s pojistkou a jističe s velmi nízkým profilem.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 16A, 230V, AP8858EU3
Diskuze k produktu: rack-pdu-2g-metered-zerou-16a-230v-ap8858eu3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.