vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

APC SIDE AIR DISTRIBUTION UNIT 2U RM 230/208 50/60HZ

Kalkulačka splátek CETELEM
13412 Kč s DPH

11084 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Síťové řešení - Netshelter řešení
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ACF202BLK
Výrobce: APC
Váha: 14,55
Záruka: 24 měsíců
APC SIDE AIR DISTRIBUTION UNIT 2U RM 230/208 50/60HZ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Housing equipment with side to side airflow creates many challenges for IT and facility managers, particularly in regards to cooling. Because most enclosures are designed for a front to back airflow pattern, it is difficult to maintain ideal operating temperatures on side to side airflow equipment. The Rack Side Air Distribution Unit is a 2U rack mountable air distribution product for networking equipment or servers with side to side airflow. It pulls in conditioned air from the front of the rack and distributes it to the side air intake of the networking equipment.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k APC SIDE AIR DISTRIBUTION UNIT 2U RM 230/208 50/60HZ
Diskuze k produktu: rack-side-air-distribution-2u-208-230-50-60hz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.