vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Rádio TechniSat DigitRadio 210 IR

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2881 Kč s DPH

2381 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: TECHNISAT
Váha: 0,72
Rádio TechniSat DigitRadio 210 IR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rádio TechniSat DigitRadio 210 IR

Přenosné digitální rádio DAB+, příjem VKV a funkce bezdrátové sítě pro internetové rádio. Nekonečné množství dobré hudby z celého světa. Digitální rádio 210 IR s integrovanou funkcí bezdrátové sítě poskytuje přístup k tisícům internetových rádií a vysílačům. Přenosné DAB+ / FM digitální rádio přijímá také na cestách DAB+ rádio v prvotřídní kvalitě zvuku. Pomocí čtyř baterií (AA) lze přístroj použít všude a bez problému. Síťový zdroj, který je součástí dodávky, umožňuje stacionární použití např. kuchyně, garáže nebo dětského pokoje. S podsvíceným Dot Matrix LCD displejem pro název stanice a další informace, 8 oblíbených stanic FM a DAB+ nabízí digitální rádio 210 IR vše, co potřebujete pro příjem DAB+ rádia. Internetové rádio S integrovanou funkcí internetového rádia zachytíte bez problémů a snadno všechny vysílané stanice. Díky svému integrovanému síťovému rozhraní se přístroj jednoduše připojí přes domácí síť k internetu. Obchod se nepřetržitě a automaticky aktualizuje, takže v něm i v budoucnu naleznete mnoho vzrušujících programů z celého světa. Wi-Fi Díky integrovanému Wi-Fi adaptéru lze tento přístroj bez dalšího příslušenství připojit bezdrátově k vaší síti. Díky tomu přenesete volnou hudbu či obrázky bez problémů pomocí Wi-Fi. Je zapotřebí odpovídající konfigurace sítě. Vychutnejte si také celou řadu internetových rádiových stanic. DAB+ Dokonalá kvalita digitálního rádia bez šumu. Oproti regionálně omezené nabídce FM stanic nabízí DAB+ velkou škálu stanic v nejlepší kvalitě. Navíc tu jsou ještě velmi vzdálené, regionálně vysílané programy, které nabídku kanálů ještě rozšiřují. Zdlouhavé vyhledávání a nastavování stanic je již minulostí. Digitální rádia TechniSat DAB+ vám totiž zobrazí seznam všech dostupných digitálních stanic a vy už si jen vyberete vámi požadovanou stanici. FM / RDS Umožňuje také příjem klasických FM rozhlasových stanic. Chytrý RDS (Rádiový datový systém) vám zobrazí podrobnější informace o vysílání i alternativní frekvence dané stanice. Streamování médií přes UPnP Díky tomu můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu přímo z vaší domácí sítě. Hodiny Všechny programové informace naleznete na integrovaném displeji, který také ukazuje čas. Hodiny se nastaví automaticky s dodaným programem, který vám také zajistí vždy správný čas. Naladíte více než 11 000 internetových rádií·Digitální rádio (DAB+/DAB) a FM rádio s RDS·Přenos zvuku přes UPnP·Paměť pro 16 stanic (8x DAB / 8x FM)·LCD displej s podsvícením·Zobrazení hodin a data·Napájení pomocí napájecího adaptéru nebo na baterie - ideální na cesty Digitální DAB+ rádio Upozornění: DAB a DAB+ nemusí v současné době fungovat po celé ČR. Napájecí adaptér

Barva:Černá
Radio tuner
Internet · DAB+ · FM
Napájení: Ze sítě / z baterie
Standardy přenosu: WiFi
Rozměr: hloubka 53 mm, výška 112 mm, šířka 230 mm
Typ rádia: Internetové rádio, přenosné
Výstupní výkon 1 W RMS
Výstupní rozhraní (počítač/multimedia)
Na sluchátka (jack 3,5 mm)
Typ napájecího zdroje: Síťový zdroj, integrovaný · baterie AA (4x), není součástí dodávkyPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Rádio TechniSat DigitRadio 210 IR
Diskuze k produktu: radio-technisat-digitradio-210-ir není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.