vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Radiobudík SANGEAN RCR-3, bílý

Kalkulačka splátek CETELEM
3508 Kč s DPH

2899 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: RCR3
Výrobce: SANGEAN
Váha: 0,964
Záruka: 24 měsíců
Radiobudík SANGEAN RCR-3, bílý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Radiobudík SANGEAN RCR-3
Rádiově řízený, vysoce kvalitní budík se 4 časy buzení.
Vybavení radiobudíku SANGEAN RCR-3: AM/FM rádio se 14 paměťovými místy. 7 vysílacích paměťových tlačítek. Časovač – krátký spánek a slep timer. DCF radiově řízené hodiny. Osvětlený LCD displej se stmívací funkcí. Ukazatel data, času buzení a dne v týdnu. Funkce Snooze. Buzení vzrůstajícími budícími tóny nebo rádiem. Nastavitelná hlasitost alarmu. Volitelné časové zóny. Regulace zvuku (výšky/hloubky). Přípojka na sluchátka: Jack 3,5 mm.

Technická data: Paměť pro 14 stanic. Barva: bílá. Provozní napětí: 230 V. Rozměry (š x v x h): 164 x 164 x114 mm.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Radiobudík SANGEAN RCR-3, bílý
Diskuze k produktu: radiobudik-sangean-rcr3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.