vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Razer Nabu Green 2015 - Small/Medium

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2824 Kč s DPH

2334 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RZ15-01520200-R3G1
Výrobce: RAZER
Záruka: 24 měsíců
Razer Nabu Green 2015  - Small/Medium
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Razer Nabu je příspěvkem herní společnosti Razer do oblasti moderních chytrých přenosných zařízení, tzv. Wearables. Je spojením toho nejvybranějšího hardwaru a nejsofistikovanějšího software, aby všem zájemcům poskytl perfektní přehled o jejich pohybových aktivitách.

Při každodenním fungování je důležité především zůstat v kontaktu. Razer Nabu vám tak na vaše zápěstí odesílá důležité informace o příchozích telefonních hovorech, textových zprávách, e-mailech a další oznámení aplikací s pomocí citlivých vibrací speciálně upravené přehledné aplikace. Nezmeškáte tak nic důležitého.

Displej: 128×16
Funkce: monitor aktivit, krokoměr, měření vzdálenosti, spálené kalorie, monitoring spánku, akcelerometr, ukazatel výkonu v okamžitém čase, SMS / email / notifikace hovorů / Facebook, voděodolný, Bluetooth 4.0
Výdrž baterie: až 6 dní
Kompatibilita: telefony s OS Android 4.3 a novějšími/ iOS
Barva: ZelenáPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Razer Nabu Green 2015 - Small/Medium
Diskuze k produktu: razer-chytry-naramek-nabu-2015-green není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.