vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Razer Goliathus Speed Terra Edition Large

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
596 Kč s DPH

493 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RZ02-01070300-R3M2
Výrobce: RAZER
Záruka: 24 měsíců
Razer Goliathus Speed Terra Edition Large
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Goliathus Speed Terranbsp; dodaacute; Vascaron;iacute; hře tu pravou atraktivitu a novou uacute;roveň. Vyvinuta byla předniacute;mi světovyacute;mi hraacute;či pro dosaženiacute; maximaacute;lniacute; rychlosti při pohybech a skluzu. S touto podložkou dosaacute;hnete maximaacute;lniacute; rychlosti skluzu, okamžitou akceleraci při extreacute;mniacute; citlivosti. Poskytuje maximaacute;lniacute; pohodliacute; při zachovaacute;niacute; optimaacute;lniacute; tvrdosti a odolnosti. Jejiacute; exkluzivniacute; design s matnou povrchovou uacute;pravou se bude skvěle vyjiacute;mat na každeacute;m stole. Gumovaacute; zaacute;kladna bude eliminovat vysmeknutiacute; při akčniacute;ch pohybech. Podložka je v provedeniacute; L a jejiacute; rozměry činiacute; 444x 355 x 3 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Razer Goliathus Speed Terra Edition Large
Diskuze k produktu: razer-goliathus-speed-terra-edition-large není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.