vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

READYDATA 4U 24-BAY EXPANSION with 6G SAS Cable

Kalkulačka splátek CETELEM
96534 Kč s DPH

79780 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Nezařazeno
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: EDA4000-100WWS
Výrobce: NETGEAR
Záruka: 60 měsíců
READYDATA 4U 24-BAY EXPANSION with 6G SAS Cable
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
24pozicové, 4U rozšiřující šasi pro ReadyDATA 5200
Podporuje SATA, SAS a SSD disky
Nabízí podporu 1TB, 2TB a 3TB disků pro maximální 72TB kapacitu
Každý úložný systém ReadyDATA 5200 podporuje až dvě zařízení EDA4000

Unifikované úložiště enterprise kvality za cenu SMB řešení
Každý úložný systém ReadyDATA 5200 je vybaven kompletní nabídkou pokročilých funkcí, kam patří například replikace na úrovni bloků, deduplikace apod. Díky podpoře až 180TB celkové kapacity a zvýšení výkonu výcházejícího z podpory kombinace SSD, SAS a SATA disků v rámci jednoho svazku tyto modely mění koncept ukládání dat pro malé a střední firemní sítě, odloučená pracoviště, resp. jednotlivé pobočky. V oblasti běžných úložných systémů pro rozsáhlejší sítě nikdy dříve nebylo k dispozici tolik pokročilých funkcí, obzvláště za cenu vhodnou dokonce i pro nejmenší IT organizace. ReadyDATA 5200 od společnosti NETGEAR vyniká snadným uvedením do provozu i správou, je navrženo speciálně pro řešení důležitých prvků při správě dat v jediném systému.

Úložný systém ReadyDATA 5200 se zaměřuje hlavně na následující problematické oblasti:
Efektivní správu stoupajícího objemu dat pomocí jejich deduplikace a komprese
Návrh jednoduchých a cenově efektivních plánů pro obnovů v případě havárie díky spolehlivé replikaci
Snadný přechod na virtualizovanou infrastrukturu s podporou 10GbE a virtuálních sítí

Nové modely jsou nejen snadno použitelné pro IT profesionály, ale rozsáhlá nabídka funkcí a zjednodušená montáž diskových komponent vytvářejí z produktové řady ReadyDATA také snadno použitelné řešení pro PowerShift partnery.

Škálovatelná kapacita
Produktová řada unifikovaných úložných systémů ReadyDATA byla vytvořena pro splnění požadavků rozrůstajícího se firemního prostředí. ReadyDATA 5200 je 2U, 12pozicové úložiště s podporou 1TB, 2TB a 3TB jednotek s až 36TB kapacitou.
Každé zařízení ReadyDATA 5200 podporuje až dvě rozšiřující šasi (4U, 24pozicové ReadyDATA EDA4000), a tak poskytuje úložný prostor dosahující 180 TB. Nové diskové jednotky mohou být přidány při plném běhu systému.

Špičkový výkon
Aby byly splněny různé požadavky konkrétních aplikací, mohou uživatelé modelů z řady ReadyDATA 5200 kombinovat SATA, near-line SAS, SAS a SSD disky v rámci jednotlivých svazků, čímž je zaručen maximální výkon a flexibilní kapacita.

Duální 10GbE porty a podpora virtuálních sítí garantují eliminimaci přetížení i v náročných virtuálních prostředí s intenzivním čtením a zápisem. ReadyDATA 5200 podporuje běžné standardy z oblasti protokolů pro síťové sdílení souborů, kam patří iSCSI, CIFS a NFS.

Pokročilá správa dat
V současné době je nárůst objemu dat více znatelný než kdykoliv předtím, a proto je zapotřebí zvolit co nejefektivnější cesty pro jejich ukládání a správu. Oproti enterprise řešením od tradničních dodavatelů se pokročilé funkce správy stávají výchozí součástí každého zařízení z produktové řady ReadyDATA 5200. Vybrané z nich zahrnují:
Komprimaci a deduplikaci blokových (SAN) i souborových dat (NAS)
Nepřetržitou ochranu dat díky neomezeným snapshotům
Replikaci na úrovni bloků skrze WAN využívající cloudové technologie pro obnovení v případě havárie

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k READYDATA 4U 24-BAY EXPANSION with 6G SAS Cable
Diskuze k produktu: readydata-4u-24bay-expansion-with-6g-sas-cable není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.