vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

IPL 6500 DEPILÁTOR REMINGTON

Kalkulačka splátek CETELEM
6232 Kč s DPH

5150 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: 4008496824267
Výrobce: REMINGTON
Váha: 2,219
IPL 6500 DEPILÁTOR REMINGTON
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
i-LIGHT Pro

Pokud toužíte po hedvábně hladké pokožce, máme pro vás řešení – představujeme vám Remington i-LIGHT PRO. S tímto přístrojem lze nyní odstraňovat chloupky v pohodlí domova. Dosáhněte skvělých výsledků jako ze salonu v pohodlí vaší vlastní koupelny.

Navrženo pro používání v oblasti obličeje* a na těle, tento technologicky zdokonalený přístroj využívá inovativního pokroku depilování, kterým se může pochlubit unikátní technologie Remington PROPULSE™ - klinicky ověřený IPL systém s cílem zničit chloupky přímo u kořínků. Zaručuje trvalé výsledky, hedvábnou pokožku tak, že budete připraveni na všechno.

i-LIGHT je stejně účinný na mužském i dámském těle. S touto technologií již můžete ošetřovat oblasti zad, ramen a hrudníku i u mužů. Je velmi jemný a jednoduchý k používání. S ergonomickým, elegantně bílým a stříbrným designem a pohodlnou rukojetí, zajišťuje kompletní ochranu a dodá vám naprostou důvěru.

Díky žárovce Infinity, zde nejsou žádné skryté náklady. Už nikdy nebudete muset vyměnit žárovku nebo zůstat bez přístroje, který vám zajistí dokonale krásnou a hladkou pleť.

Infinity křemičitá žárovka
RYCHLE: Trvalé výsledky po 3 ošetření**
BEZPEČNĚ: Klinicky ověřeno, schváleno FDA, dermatology doporučeno
POUŽITÍ: Tělo amp; obličej (u žen)
Unisex
Výsledky: Trvalé
O 50% větší pulzní okénko: 3 cm2 (rychlost záblesku každé 3 sekundy)
Obličejový nástavec: 2cm2 (rychlost záblesku každé 4 sekundy)
5 možností nastavení intenzity
Integrovaný senzor pleti
Multi-Flash pro větší oblasti a Single-Flash pro detailní ošetření
Univerzální napětí


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k IPL 6500 DEPILÁTOR REMINGTON
Diskuze k produktu: remington-ipl-6500 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.