vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MPT 3800 ZASTŘIHOVAČ REMINGTON

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
251 Kč s DPH

207 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 100,1-300 nebo Zastřihovače
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 4008496795123
Výrobce: REMINGTON
Váha: 0,107
MPT 3800 ZASTŘIHOVAČ REMINGTON
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Detailní zastřihovač

Ať už se chystáte ven, jet na dovolenou nebo se prostě chystáte jít do práce, dokonalá péče je nyní ještě snazší. Obtěžující neposlušné chloupky a obočí mohou být pod kontrolou během několika minut díky detailnímu zastřihovači od značky Remington. Design kompaktního pera a praktické zabudované světélko odhalí i ty nejemnější chloupky.

Disponuje flexibilní hlavou, která si poradí s konturami obličeje a detailními partiemi. Dvojité ostří jemně zastřihne delší a zatoulané chloupky a umožní detailní péči v intimních oblastech. Výsledkem je elegantní a upravený vzhled. Nástavec umožní zastřižení s 2 délkami a tak získáte profesionální, hezké a okamžité výsledky kdykoliv.

Detailní zastřihovač mohou používat i muži, k zastřižení chloupků, které se občas objeví na neobvyklých místech jako je mezi obočím nebo na ramenou.

Pro detailní zastřihnutí
Oboustranný zastřihovač
Detailní světélko
Unisex: pro ženy i muže
Design kompaktního pera
Ochranný kryt
Nástavec pro zastřižení obočí se 2 délkami
Bateriový, včetně: 1 x AAA Varta®


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MPT 3800 ZASTŘIHOVAČ REMINGTON
Diskuze k produktu: remington-mpt-3800 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.