vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MPT 4000 DÁMSKÝ ZASTŘIHOVAČ REMINGTON

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
380 Kč s DPH

314 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: REMINGTON
Váha: 0,19
MPT 4000 DÁMSKÝ ZASTŘIHOVAČ REMINGTON
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Detailní zastřihovač a pinzeta Perfect Brow

Navržen pro složité zastřihování a tvarování! Detailní zastřihovač a pinzeta Perfect Brow se dodává s 2 nástavci pro lepší všestrannost a přesnost. Vyberte si detailní zastřihovač pro bezpečné a přesné tvarování obočí nebo pinzetu k odstranění drobných chloupků.

Zastřihovač se jednoduše používá a je ideálním doplňkem pro udržování zatoulaných chloupků na svém místě. Představujeme vám oboustrannou čepel, díky které dosáhnete unikátní přesnosti při každém tahu. Bezpečně rámuje kontury obličeje pro přesné zastřižení. A nejen to, dodává se s hřebenovým nástavcem ve 2 velikostech. Takže bez ohledu na váš výběr vzhledu, dosáhnete pokaždé profesionálních a překrásných výsledků.

Obsahuje: detailní zastřihovač & pinzetu
Detailní zastřihovač:
Oboustranný zastřihovač
Detailní světélko
Hřebenový nástavec ve 2 délkách
Ochranný kryt
Včetně 1x AAA baterie
Pinzeta:
Snadná manipulace
Zabudované LED světélko
Lehká & kompaktní
Zahrnuje 3 článkové baterie


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MPT 4000 DÁMSKÝ ZASTŘIHOVAČ REMINGTON
Diskuze k produktu: remington-mpt-4000 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.