vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Audio System 2.1 Z623 - EMEA28 - ASH

Kalkulačka splátek CETELEM
4718 Kč s DPH

3899 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 999020025017
Výrobce: LOGITECH
Váha: 9
Záruka: 24 měsíců
Logitech® Audio System 2.1 Z623 - EMEA28 - ASH
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Důvody pro nákup
Logitech® Speaker System Z623 – systém 2.1 s certifikací THX® se silným, důrazným zvukem hudby, filmů a her.

Výhody pro zákazníka
Obdržíte kvalitu, na kterou se můžete spolehnout – tyto reproduktory splnily přísné výkonnostní normy pro obdržení certifikace THX.
Tak hlasité, jak chcete. Uslyšíte – a pocítíte – poutavý zvuk, který přivádí hudbu, filmy a hry k životu.
Vstupy RCA a 3,5 mm a rovněž integrovaný konektor pro sluchátka usnadňují dosažení skvělého zvuku až ze tří audiozařízení.
Jednoduchá instalace dvou satelitních reproduktorů a výkonný subwoofer vám poskytnou silný zvuk – i ve velkých prostorách.
Vy rozkazujete – otočením nastavte hlasitost a basy a přizpůsobte si zvukový výstup vašim potřebám.

Logitech® Speaker System Z623. Pro silný, důrazný zvuk s reproduktory 2.1. Certifikace THX® znamená kvalitu, na kterou se můžete spolehnout – tyto reproduktory splnily přísné výkonnostní normy pro obdržení certifikace THX. Uslyšíte – a pocítíte – poutavý zvuk s výkonem 200 W (RMS), který přivádí hudbu, filmy a hry k životu. Několik vstupů a rovněž integrovaný konektor pro sluchátka usnadňují dosažení skvělého zvuku až ze tří audiozařízení. Jednoduchá instalace dvou satelitních reproduktorů a výkonný subwoofer vám poskytnou silný zvuk – i ve velkých prostorách. Díky integrovaným ovládacím prvkům rozhodujete vy: otočením nastavte hlasitost a basy a přizpůsobte si zvukový výstup vašim potřebám.

Logitech® Speaker System Z623
Pro silný, důrazný zvuk a výkonné basy při poslechu hudby, filmů a her
• Certifikace THX®
• 200 W (RMS) výkonu
• Flexibilní možnosti připojení


Bavte se naplno.

Přiveďte hudbu, filmy a hry k životu prostřednictvím tohoto výkonného systému 2.1. Certifikace THX® znamená kvalitu, na kterou se můžete spolehnout – tyto reproduktory splnily přísné výkonnostní normy pro obdržení certifikace THX. Uslyšíte – a pocítíte – poutavý zvuk s výkonem 200 W (RMS). Několik vstupů a integrovaný konektor pro sluchátka usnadňují dosažení skvělého zvuku až ze tří audiozařízení. Jednoduchá instalace dvou satelitních reproduktorů a výkonný subwoofer vám poskytnou silný zvuk – i ve velkých prostorách. Díky integrovaným ovládacím prvkům rozhodujete vy: otočením nastavte hlasitost a basy a přizpůsobte si zvukový výstup vašim potřebám.

Logitech® Speaker System Z623. Pro silný, důrazný zvuk s reproduktory 2.1.

Obsah balení
• Reproduktory
• Kabel audiovstupu 3,5 mm
• Kabely k reproduktorům
• Uživatelská dokumentace
• Dvouletá záruka výrobce a plná podpora produktu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Audio System 2.1 Z623 - EMEA28 - ASH
Diskuze k produktu: reproduktory-logitech-z623-speaker-system není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.